zestaw 7 szt. wierteł do metalu Black&Gold z mocowaniem sześciokątnym 1/4", DeWALT [DT70831-QZ] Tough Case+
-
Producent:
-
Kod producenta:DT70831-QZ
Stan magazynowy: 12
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 897 pkt. |
Zestaw 7 szt. wierteł do metalu Black&Gold z uchwytem sześciokątnym 1/4" firmy DeWalt DT70831-QZ składa się z wierteł o średnicach 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm umieszczonych w uchwycie, który można umieścić w skrzynkach i kasetach systemu ToughCase+.
Wiertła te przeznaczone są do wiercenia w stali, żelazie, mosiądzu, niklu, drewnie i tworzywach sztucznych.
Dzięki specjalnej geometrii ostrza, która umożliwia wiercenie bez punktowania wiertła serii Black&Gold znakomicie sprawdzają się przy wierceniu w rurach, czy owalnych kształtach. Nadają się do wiercenia wiertarkami przenośnymi, wiertarko-wkrętarkami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 7 szt. wierteł do metalu Black&Gold DeWALT [DT70831-QZ]:
- zestaw wierteł do metalu z mocowaniem na sześciokąt 1/4" umocowanych w specjalnym uchwycie, który można umieścić w skrzynkach systemu ToughCase+,
- wiertła przeznaczone są do wiercenia w stali, żelazie, mosiądzu, niklu, drewnie i tworzywach sztucznych,
- posiadają specjalną geometrię ostrza - tzw. Split Point, który zapewnia możliwość wiercenia bez punktowania oraz zapewnia wiercenie bez zadziorów, oraz czysty otwór o większej dokładności,
- znakomicie sprawdzają się przy wierceniu w rurach i wszelkich owalnych kształtach,
- wyposażone są w tzw. "Szybką końcówkę" o zoptymalizowanej geometrii i konstrukcji spirali dzięki czemu szybciej penetrują materiał,
- czarna i złota powłoka chronią wiertła przed rdzą i zużyciem,
Parametry zestawu wierteł do metalu DeWalt [DT70831-QZ]:
- liczba wierteł: 7 szt.,
- rozmiary wierteł: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm,
- kąt wierzchołkowy: 135°,
- mocowanie wiertła: sześciokąt 1/4" HEX
Firma DeWalt wprowadziła na rynek nowy system opakowań "ToughCase+" przeznaczony do przechowywania i transportu akcesoriów i jest kompatybilny z systemem TStak
- system skład się z trzech skrzynek różnej wielkości i małego pojemnika:
- skrzynka duża - Large Tough Case
- skrzynka średnia - Medium Tough Case,
- skrzynka mała - Small Tough Case,
- pojemnik - Small Bulk Storage, - pojemnik może być umieszczony wewnątrz każdej ze skrzynek dzięki specjalnemu systemowi mocowań,
- na skrzynkę małą i pojemnik zbiorczy został przygotowany specjalny organizer TStak.
- system "ToughCase+" uzupełnia systemem skrzyń TStak.
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| średnica wiertła: | 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5054905297848 |
| system opakowań: | DeWalt ToughCase+ |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.17 kg |
| długość opakowania: | 18.50 cm |
| szerokość opakowania: | 8.20 cm |
| wysokość opakowania: | 2.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
