zestaw 6szt. wierteł kobaltowych do metalu HSS Cobalt Forte TM-6 Alpen [0000100616100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000100616100
Stan magazynowy: 3
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1370 pkt. |
Zestaw 6 szt. wierteł kobaltowych do metalu HSS Cobalt Forte TM-6 Alpen [0000100616100] o średnicach; 2,0; 3,0; 4,0; 5,0; 6,0; 8,0mm
Wiertła te wykonane są z wysokiej jakości stali z 5% domieszką kobaltu, o wysokiej wytrzymałości podczas pracy w wyższych temperaturach. Precyzyjne, o dużej szybkości wiercenia w stalach o rozciągliwości do 1300N/mm2.
Wiertła kobaltowe Alpen 0000100616100 polecane są do wiercenia w stalach stopowych i stali nierdzewnej. Do głębokiego wiercenia.
zestaw 6szt. wierteł kobaltowych do metalu HSS Cobalt Forte TM-6 Alpen [0000100616100]:
- wiertła HSS Cobalt Forte przeznaczone są do wiercenia w metalu o rozciągliwości do 1300N/mm2 , szczególnie polecamy je do wiercenia w stalach stopowych i stali nierdzewnej,
- wiertła HSS Cobalt Forte wykonane są zgodnie z normą DIN338, z wysokiej jakości stali z 5% domieszką kobaltu, dzięki czemu cechują się wyjątkowo wytrzymałą konstrukcją,
- wierzchołek ostrzony pod kątem 130o, dzięki specjalnemu ostrzeniu wierzchołka (split point) nie ma potrzeby punktowania - można wygodnie rozpocząć wiercenie w dowolnym punkcie,
- dzięki specjalnemu procesowi szlifowania wiercą szybko i wydajnie, a podczas pracy nie wymagają dużego nacisku,
- przeznaczone do wiercenia głębokich otworów.
zestaw wierteł kobaltowych HSS Cobalt Forte TM-6 Alpen [0000100616100] zawiera:
- wiertło do metalu HSS-Co o średnicy 2,0 mm
- długość całkowita: 49 mm,
- długość części roboczej: 24 mm,
- wiertło do metalu HSS-Co o średnicy 3,0 mm
- długość całkowita: 61 mm,
- długość części roboczej: 33 mm,
- wiertło do metalu HSS-Co o średnicy 4,0 mm
- długość całkowita: 75 mm,
- długość części roboczej: 43 mm,
- wiertło do metalu HSS-Co o średnicy 5,0 mm
- długość całkowita: 86 mm,
- długość części roboczej: 52 mm,
- wiertło do metalu HSS-Co o średnicy 6,0 mm
- długość całkowita: 93 mm,
- długość części roboczej: 57 mm,
- wiertło do metalu HSS-Co o średnicy 8,0 mm
- długość całkowita: 117 mm,
- długość części roboczej: 75 mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 6 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 9002741108428 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.173 kg |
| długość opakowania: | 6.50 cm |
| szerokość opakowania: | 2.50 cm |
| wysokość opakowania: | 16.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
Zobacz produkty podobne
-
swietnie wierca
