zestaw 5szt. długich wierteł widiowych do betonu SDS+, 600mm, F4, Alpen [1088709005100]
-
Producent:
-
Kod producenta:1088709005100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4742 pkt. |
Zestaw 5 szt. wysokiej jakości, długich wierteł widiowych do betonu F4 firmy ALPEN [1088709005100] o długości całkowitej 600mm.
Zestaw zawiera wiertła 2-krawędziowe do betonu, przeznaczone do młotowiertarek wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS+.
Wiertła cechują się dużą trwałością i precyzją wykonywanych otworów, gwarantuje to certyfikat PGM.
W zestawie znajdują się wiertła o średnicy 10, 12, 14, 16 i 20 mm.
Zestaw 5szt. długich wierteł widiowych do betonu SDS+, seria F4, 600mm, Alpen [1088709005100]
- wiertła widiowe SDS+ firmy ALPEN produkowane z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- wiertła przeznaczone są do wiercenia w betonie, w skale, w murze
- wiertła cechują się dużą trwałością i precyzją wykonywanych otworów (gwarantuje to certyfikat PGM),
- wiertła z serii F4 posiadają 2 krawędzie tnące,
- końcówka widiowa w wiertłach wykonana jest z wysokiej jakości węglika spiekanego i specjalnie ostrzona,
- spirala pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- specjalna konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy,
- wiertła przeznaczone są do młotowiertarek wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS+
wyposażenie zestawu wierteł do betonu SDS+ F4 Alpen [1088709005100]
- wiertła do betonu o średnicy 10, 12, 14, 16, 20 mm, o długości całkowitej 600mm (robocza 550mm);
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| typ mocowania : | SDS+ |
| opakowanie: | plastikowa tuba |
| EAN: | 9002740676171 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do betonu kręte |
| masa z opakowaniem: | 2.095 kg |
| długość opakowania: | 3.80 cm |
| szerokość opakowania: | 3.80 cm |
| wysokość opakowania: | 61.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
