Zestaw 3 szt. nożyc ręcznych dźwigniowych do cięcia blachy, DeWalt [DWHT14676-0]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT14676-0
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3348 pkt. |
Zestaw 3 szt. ręcznych nożyc do cięcia blachy DeWalt DWHT14676-0 typu "Lotniczego" przeznaczonych do krótkich cięć prostych oraz cięć kształtowych prawo lub lewo.
Ząbkowane ostrza zapobiegają ześlizgiwaniu się nożyc z przecinanego materiału oraz gwarantują gładkie cięcie i trwałość narzędzia.
Przekładnia dźwigniowa i ergonomiczna rękojeść umożliwia efektywną pracę bez uczucia zmęczenia przy minimalnym nakładzie siły. Posiadają amerykański certyfikat ergonomii.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw nożyc dźwigniowych prostych do cięcia blachy DeWalt [DWHT14676-0]:
- zestaw składa się z trzech sztuk nożyc przeznaczonych:
- do krótkich cięć prostych i cięć kształtowych o dużym promieniu w prawo lub w lewo,
- do krótkich cięć prostych i cięć kształtowych o małym promieniu w prawo,
- do krótkich cięć prostych i cięć kształtowych o małym promieniu w lewo,
- nożyce dźwigniowe typu "Lotniczego" do cięcia blachy, do zastosowań w pracach blacharskich i dekarskich,
- specjalna konstrukcja pozwala ograniczyć wysiłek wkładany w cięcie o 15%,
- nożyce mają ząbkowane ostrze, które utrzymuje materiał w miejscu i zapewnia odpowiednie, czyste cięcie,
- posiadają amerykański certyfikat ergonomii,
- zastosowano w nich ulepszony projekt zewnętrznego zatrzasku,
- płaski profil nożyc umożliwia płynne cięcia.
Skład zestawu nożyc do blachy DeWalt [DWHT14676-0]:
- nożyce proste DWHT14675-0:
- kierunek cięcia: do krótkich cięć prostych i cięć kształtowych o dużym promieniu w prawo lub w lewo,
- długość całkowita: 255mm,
- waga: 0,43kg,
- kolor: czarno-żółty,
- nożyce prawe DWHT14674-0:
- kierunek cięcia: do krótkich cięć prostych i cięć kształtowych o małym promieniu w prawo,
- długość całkowita: 255mm,
- waga: 0,43kg,
- kolor: czarno-zielony,
- nożyce lewe DWHT14673-0:
- kierunek cięcia: do krótkich cięć prostych i cięć kształtowych o małym promieniu w lewo,
- długość całkowita: 255mm,
- waga: 0,43kg,
- kolor: czarno-czerwony.
| długość całkowita: | 255 mm |
| kierunek cięcia: |
|
| EAN: | 3253560146764 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.40 kg |
| długość opakowania: | 32.70 cm |
| szerokość opakowania: | 3.40 cm |
| wysokość opakowania: | 28.90 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
