zestaw 25szt. wierteł kobaltowych do metalu i stali nierdzewnej HSS-COBALT KM 25 Alpen [0065600025100] z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem
-
Producent:
-
Kod producenta:0065600025100
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6853 pkt. |
Komplet 25 szt. profesjonalnych wierteł HSS-COBALT KM 25 firmy ALPEN [656000251] dostarczany w praktycznej kasecie metalowej.
Od rozmiaru 4,0mm wiertła posiadają zeszlifowany, 3 płaszczyznowy uchwyt zapobiegający "ślizganiu" się wiertła w uchwycie wiertarskim.
Wiertła dzięki wysokiej stabilności podczas pracy polecane do wiercenia wiertarkami akumulatorowymi lub elektrycznymi ręcznymi.
Wykonane są z wysokiej jakości stali stopowej z 5% domieszką kobaltu.
Szczególnie polecamy wiertła do wiercenia w stalach nierdzewnych, kwasoodpornych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 25 szt. kobaltowych wierteł do metalu HSS-COBALT KM 25 Alpen [656000251]:
- wiertła HSS-Cobalt przeznaczone jest do wiercenia w metalu o rozciągliwości powyżej 800N/mm², szczególnie polecamy je do wiercenia w stalach wysokostopowych, stali łożyskowej, stalach walcowanych na zimno/gorąco. Świetnie sprawdzają się przy wierceniu w stali nierdzewnej,
- od rozmiaru 4,0mm wiertła posiadają zeszlifowany, 3 płaszczyznowy uchwyt zapobiegający "ślizganiu" się wiertła w uchwycie wiertarskim,
- dzięki specjalnemu procesowi szlifowania wiercą szybko i podczas pracy nie wymagają dużego nacisku,
- przeznaczone są do wiercenia otworów o większej głębokości (do 3 x d, d= średnica wiertła) dzięki specjalnemu kształtowi rowka wiercącego,
- wiertła HSS-Co firmy Alpen wykonane są zgodnie z normą DIN338, z wysokiej jakości stali z 5% domieszką kobaltu,
- wierzchołek ostrzony pod kątem 130°, dzięki specjalnemu ostrzeniu wierzchołka (splint point - od rozmiaru 2,0mm) nie ma potrzeby punktowania - można wygodnie rozpocząć wiercenie w dowolnym punkcie.
Zestaw wierteł do metalu HSS-COBALT KP 25 Alpen [656000251] zawiera:
- wiertło HSS-Cobalt średnicy 1,0 mm,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 1,5 mm,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 2,0 mm,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 2,5 mm,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 3,0 mm,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 3,0 mm,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 4,0 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 4,5 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 5,0 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 5,5 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 6,0 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 6,5 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 7,0 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 7,5 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 8,0 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 8,5 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 9,0 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 9,5 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 10,0 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 10,5 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 11,0 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 11,5 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 12,0 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 12,5 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 13,0 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 25 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | metalowa kaseta |
| EAN: | 9002741303304 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 1.418 kg |
| długość opakowania: | 16.50 cm |
| szerokość opakowania: | 4.50 cm |
| wysokość opakowania: | 17.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
