zestaw 25 szt. końcówek 1/4" i wierteł do metalu, SMALL TOUGH CASE+, DeWALT [DT70707-QZ] + kubek termiczny
-
Producent:
-
Kod producenta:DT70707-QZ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1354 pkt. |
Zestaw 25 szt końcówek 1/4" i wierteł + kubek termiczny firmy DeWALT DT70707 składający się z końcówek TORX, PH i PZ, o długościach 25 mm i 50 mm oraz końcówki nasadowej, adaptera do bitów i wierteł do metalu.
Całość zapakowana jest w poręcznej kasetce Small Tough Case nowego systemu ToughCase+.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw końcówek 1/4" i wierteł do metalu + kubek termiczny DeWALT DT70707 :
- składa się z końcówek Torx, Philips i Pozidrive o długościach 25 i 50mm do profesjonalnego użytkowania z wiertarko-wkrętarkami, wiertarkami,
- adapter magnetyczny z ruchomą tuleją stabilizującą wkręta podczas wkręcania,
- końcówka nasadowa sześciokątna na trzpieniu 1/4" do dokręcania/ odkręcania bez udaru,
- wiertła do metalu z mocowaniem sześciokątnym do wiercenia,
- wszystkie elementy zestawu są zapakowane w mocnym opakowaniu z tworzywa "Small Tough Case", który wchodzi w skład nowego systemu magazynowania akcesoriów "ToughCase+" Dewalt,
- zestaw może być wpinany i przenoszony w organizerze TStak.
zestaw 25szt. końcówek 1/4"+ wiertła, DT70707 DeWALT zawiera:
- 15 bitów o długości 25 mm: 2xPH2, 5xPZ2, 2xPZ3, T10, T15, T20, 2xT25, T30,
- 4 bity o długości 50 mm: PH2, PZ2, PZ3, T25,
- 1 nasadka z trzpieniem sześciokątnym 1/4": 10mm,
- 1 uchwyt magnetyczny z obrotową tuleją do bitów,
- 4 wiertła do metalu: 3mm, 4mm, 5mm, 6mm,
Firma DeWalt wprowadziła na rynek nowy system opakowań "ToughCase+" przeznaczony do przechowywania i transportu akcesoriów i jest kompatybilny z systemem TStak
- system skład się z trzech skrzynek różnej wielkości i małego pojemnika:
- skrzynka duża - Large Tough Case
- skrzynka średnia - Medium Tough Case,
- skrzynka mała - Small Tough Case,
- pojemnik - Small Bulk Storage,
- pojemnik może być umieszczony wewnątrz każdej ze skrzynek dzięki specjalnemu systemowi mocowań,
- na skrzynkę małą i pojemnik zbiorczy został przygotowany specjalny organizer TStak.
- system "ToughCase+" uzupełnia systemem skrzyń TStak.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 25 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 5035048503751 |
| typ końcówki: |
|
| system opakowań: | DeWalt ToughCase+ |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.88 kg |
| długość opakowania: | 25.50 cm |
| szerokość opakowania: | 22.50 cm |
| wysokość opakowania: | 9.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
