zestaw 21szt wierteł HSS do metalu, Sprint Master Alpen KM-21 [0000810400100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000810400100
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2728 pkt. |
Zestaw 21 szt. profesjonalnych wierteł do metalu HSS-Sprint MASTER firmy ALPEN KM-21 [008104001]; zakres średnic od 1,0mm do 8,5mm, co 0,5mm i od 9,0 do 13,0mm, co 1,0mm.
Wiertła HSS Sprint MASTER wykonane są z wysokiej jakości stali HSS pochodzącej z hut austriackich bądź niemieckich. Precyzyjne, o szybkości wiercenia do 30% większej od dotychczasowych wierteł HSS oraz większej trwałości i odporności na złamania. Wiertła HSS firmy Alpen doskonale nadają się do wiercenia w różnych rodzajach stali, metalach nieżelaznych czy tworzywach sztucznych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 21 szt. wierteł HSS do metalu serii Sprint MASTER firmy Alpen KM-21 [008104001]:
- wiertła HSS Sprint MASTER służą do wiercenia w różnych rodzajach stali, metalach nieżelaznych czy tworzywach sztucznych,
- najnowszej generacji wiertła HSS Sprint MASTER firmy Alpen wykonane są zgodnie z normą DIN338,
- przewężenie średnicy wiertła od czubka aż po wylot rowka,
- wiertła mają pogrubiony rdzeń przy uchwycie dzięki czemu wiertła te są bardzo elastyczne, odporne na pękanie podczas pracy,
- wiertła posiadają częściowo utwardzony rowek wiórowy i wyjątkowo ostre krawędzie skrawające,
- wierzchołek ostrzony pod kątem 118o,
- dzięki specjalnej geometrii ostrza (wierzchołka) i krawędzi tnących oraz sposobowi hartowania części wiercącej wiertła z serii HSS Sprint MASTER cechują się dużą szybkością wiercenia (do 30% wyższą od tradycyjnych wierteł HSS) oraz 3-krotnie wyższą trwałością,
- zalecane do stosowania w ręcznych wiertarkach elektrycznych i wiertarko-wkrętarkach akumulatorowych.
zestaw wierteł HSS Sprint MASTER KM-21 firmy Alpen zawiera:
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 1,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 1,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 2,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 2,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 3,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 3,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 4,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 4,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 5,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 5,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 6,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 6,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 7,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 7,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 8,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 8,5 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 9,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 10,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 11,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 12,0 mm,
- wiertło HSS Sprint MASTER o średnicy 13,0 mm,


| liczba sztuk w opakowaniu: | 21 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | metalowa kaseta |
| EAN: | 9002741217861 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 1.612 kg |
| długość opakowania: | 17.00 cm |
| szerokość opakowania: | 4.00 cm |
| wysokość opakowania: | 18.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
