Zestaw 2 szt. składanych kobyłek warsztatowych, Stanley [1-97-475]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-97-475
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3924 pkt. |
Zestaw 2 szt. składanych kobyłek warsztatowych, Stanley [1-97-475]
W celu ułatwienia transportu, nóżki wykonane z aluminium składają się do wewnątrz, a kobyłki można następnie spiąć ze sobą.
Zestaw osiąga wysokość roboczą na poziomie 78 cm i udźwignie do 340 kg.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 2 szt. składanych kobyłek warsztatowych, Stanley [1-97-475]
- w zestawie znajdują się dwa stojaki,
- aby ułatwić transport i przechowywanie, nóżki są składane do wewnątrz, a następnie kobyłki można spiąć ze sobą,
- nóżki wykonane są z aluminium,
PARAMETRY TECHNICZNE STOJAKÓW STANLEY [1-97-475]
- maksymalne obciążenie 2 stojaków: 340 kg,
- szerokość stojaka: 109 cm,
- wysokość stojaka: 78 cm,
- waga kompletu: 9 kg,
| waga kg: | 9 kg |
| dopuszczalne obciążenie: | 340 kg |
| EAN: | 3253561974755 |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 10 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
