Zestaw 2 akumulatorów 6,0Ah M18 FB6 i szybkiej ładowarki M18 DBSC, 18V, Milwaukee [4933498549]
-
Producent:
-
Kod producenta:4933498549
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 20744 pkt. |
Zestaw 2 akumulatorów 6,0Ah M18 FB6 i szybkiej ładowarki M18 DBSC, 18V, Milwaukee [4933498549], dostarczany w kartonie.
Zestaw zasilający M18 zawiera 2 akumulatory REDLITHIUM FORGE oraz szybką ładowarkę umożliwiającą jednoczesne ładowanie wielu akumulatorów.
Technologia inteligentnej komunikacji między narzędziem, akumulatorem i ładowarką zapewnia wysoką wydajność, ochronę przed przeciążeniem oraz optymalny czas ładowania.
Akumulatory są kompatybilne ze wszystkimi narzędziami z serii M18.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 2 akumulatorów 6,0Ah M18 FB6 i ładowarki M18 DBSC, 18V, Milwaukee [4933498549]
AKUMULATOR 18V LI-ION O POJEMNOŚCI 6,0AH, M18 FB6, MILWAUKEE [4932492533]
- akumulator jest kompatybilny ze wszystkimi narzędziami z serii M18,
- technologia REDLITHIUM FORGE zapewnia szybsze ładowanie oraz dłuższą żywotność akumulatorów REDLITHIUM,
- obwód akumulatora zapewnia zoptymalizowaną wydajność i ochronę przed przeciążeniem dzięki pełnej komunikacji systemowej między narzędziem, akumulatorem a ładowarką,
- wskaźnik poziomu naładowania został ulepszony, aby umożliwić odczyt wartości nawet w pełnym świetle słonecznym,
- może być użytkowany w temperaturach sięgających nawet -20 °C bez wpływu na czas pracy i żywotność,
- odporna obudowa została zaprojektowana w celu zapewnienia zwiększonej ochrony przed substancjami takimi jak olej, rozpuszczalnik czy smar,
PARAMETRY TECHNICZNE AKUMULATORA M18 FB6, MILWAUKEE [4932492533]
- typ akumulatora: REDLITHIUM FORGE Li-Ion,
- napięcie akumulatora: 18 V,
- pojemność: 6,0 Ah,
- czas ładowania ładowarką [M18 DBSC]: 25 min,
- waga: 1,03 kg,
SZYBKA ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW 18V, M18 DBSC MILWAUKEE [4932492531]
- zapewnia jednoczesne ładowanie wielu akumulatorów,
- jest kompatybilna ze wszystkimi akumulatorami z serii M18,
- ładowarka komunikuje się z akumulatorem, zapewniając optymalną prędkość i wydajność ładowania,
- otwory w podstawie umożliwiają montaż ładowarki na ścianie,
- COOL-CYCLE to aktywny system chłodzenia zapewniający szybkie chłodzenie oraz krótsze przestoje podczas ładowania,
- funkcja aktywnego chłodzenia współpracuje z akumulatorami wyposażonymi w funkcję COOL-CYCLE,
- czas ładowania wynosi od 21 do 60 minut, w zależności od pojemności akumulatora,
PARAMETRY TECHNICZNE ŁADOWARKI M18 DBSC MILWAUKEE [4932492531]
- napięcie akumulatorów: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prąd ładowania akumulatorów: 18 A,
-
czas ładowania akumulatorów:
- model M18B (18V/1,5Ah): 21 minut,
- model M18B2 (18V/2,0 Ah): 26 minut,
- model M18BX (18V/3,0 Ah): 36 minut,
- model M18B4 (18V/4,0 Ah): 52 minuty,
- model M18B5 (18V/5,0 Ah): 59 minut,
- model M18HB3 (18V/3,0 Ah): 35 minut,
- model M18HB5.5 (18V/5,5 Ah): 35 minut,
- model M18HB8 (18V/8,0 Ah): 45 minut,
- model M18HB12 (18V/12,0 Ah): 60 minut,
- model M18FB6 (18V/6,0 Ah): 25 minut, - waga: 2,72 kg,
WYPOSAŻENIE ZESTAWU ZASILAJĄCEGO MILWAUKEE [4933498549]
- 2 akumulatory (18V / 6.0 Ah) [M18 FB6],
- szybka ładowarka [M18 DBSC],
| maksymalny prąd ładowania : | 18 A |
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 6.0 Ah |
| waga kg: | 4.5 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory (18V / 6.0 Ah) [M18 FB6], szybka ładowarka [M18 DBSC], |
| napięcie ładowanych akumulatorów: | 18 V |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4058546524180 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 5 kg |
| długość opakowania: | 47 cm |
| szerokość opakowania: | 16 cm |
| wysokość opakowania: | 20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
| Gwarancja Milwaukee: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Milwaukee umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (https://warranty.milwaukeetool.eu/pl-pl/landing), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Ładowarki jak i osprzęt nie podlegają wydłużonej gwarancji. PHU A/B/C jest autoryzowanym dystrybutorem Milwaukee – kupując w naszym sklepie masz prawo do skorzystania z wydłużonej gwarancji. (Narzędzia kupione od nieautoryzowanych dostawców nie mają wydłużonej gwarancji) |
