zestaw 2 akumulatorów 54V Li-Ion 12,0Ah + ładowarka DeWALT [DCB118Y2-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCB118Y2-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 21102 pkt. |
Zestaw wielonapięciowa ładowarka + 2 akumulatory FLEXVOLT 12,0Ah Li-Ion 54V firmy DeWalt DCB118Y2 .
Ładowarka obsługuje akumulatory Li-Ion DeWALT pod napięciem: 18V i 54V o wszystkich pojemnościach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
zestaw: wielonapięciowa ładowarka + 2 akumulatory 12,0Ah Li-Ion 54V firmy DeWalt DCB118Y2:
akumulator 12,0 Ah o symbolu DCB548:
- akumulator DCB548 to oryginalny produkt firmy DeWalt,
- każdy akumulator wyposażony jest wskaźnik naładowania LED,
- dzięki zastosowanej technologii akumulator może zasilać urządzenia serii XR18V i FlexVolt 54V,
- akumulatory Li-Ion można ładować bez względu na to czy jest rozładowany całkowicie czy tylko w 10%, ale każdy akumulator po rozpoczęciu ładowania należy naładować do 100%,
- mają dużą efektywność działania i krótkie czasy przestoju wynikające z ładowania,
- akumulatory te charakteryzują się dużą ilością cykli ładowań (do 3 razy więcej cykli niż w dotychczasowych akumulatorach Ni-Cd czy Ni-MH),
- dla zabezpieczenia akumulatory FlexVolt posiadają ochronę przed przegrzaniem / przeciążeniem, co zdecydowanie zwiększa żywotność akumulatora,
- podczas pracy z narzędziami serii XR 18V akumulator ma 12Ah, pracując z narzędziami serii FlexVolt 54V ma pojemność 4Ah
- zestaw zawiera 3 akumulatory FlexVolt 54V/18V Li-Ion o pojemności 4,0/12,0Ah.
UNIWERSALNA ŁADOWARKA DEWALTA DCB118:
- to nowatorskie urządzenie obsługujące akumulatory serii XR w 2 systemach napięcia: 18V i 54V ,
- ładuje akumulatory Li-Ion o wszystkich pojemnościach,
- posiada dwustopniowy system ładowania,
- ma możliwość zamocowania na ścianie,
- czas ładowania akumulatora 6,0Ah to 60min,
- ładowarka DCB118 ma również za zadanie zdiagnozowanie stanu akumulatora (zbyt zimny, zbyt gorący - w obu przypadkach akumulator żeby nie uległ zniszczeniu nie będzie ładowany, dopiero po osiągnięciu odpowiedniej temperatury),
- przy pomocy diody LED sygnalizuje czy akumulator jest: w trakcie ładowania, czy już został naładowany;
Dostępne są również inne ładowarki akumulatorów FLEXVOLT : DCB104, DCB132, DCB117, DWST83471-QW,
| maksymalny prąd ładowania : | 8 A |
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 12.0 Ah |
| na wyposażeniu: | 2 x akumulator 54V Li-Ion 12,0Ah [DCB548], ładowarka [DCB118] |
| napięcie ładowanych akumulatorów: |
|
| EAN: | 5035048722725 |
| kraj produkcji: | Meksyk |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 3.99 kg |
| długość opakowania: | 29.50 cm |
| szerokość opakowania: | 25.20 cm |
| wysokość opakowania: | 9.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
