zestaw 2 akumulatorów 18V XR 4,0Ah + ładowarka, DeWALT [DCB1104M2-QW] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DCB1104M2-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6980 pkt. |
Zestaw zasilający 18V XR DeWALT DCB1104M2-QW, składający się z wielonapięciowej ładowarki i 2 akumulatorów o pojemności 4,0Ah.
Ładowarka przeznaczona jest do ładowania akumulatorów Li-Ion DeWALT pracujących pod napięciem: 10,8V, 14,4V, 18V i 54V o wszystkich pojemnościach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw: wielonapięciowa ładowarka + 2 akumulatory 4,0Ah, 18V XR, Li-Ion, DeWalt [DCB1104M2-QW]:
2 AKUMULATORY 18V XR O POJEMNOŚCI 4,0 AH [DCB182]:
- akumulator wyposażony jest we wskaźnik naładowania LED pozwalający kontrolować stan akumulatora podczas pracy,
- technologia litowo-jonowa pozwala na optymalizację zużycia energii i znacznie wydłuża czas pracy z jednego naładowania akumulatora. Akumulatory te charakteryzują się dużą ilością cykli ładowań (do 3 razy więcej cykli niż w dotychczasowych akumulatorach Ni-Cd czy Ni-MH).
UNIWERSALNA ŁADOWARKA 18V XR [DCB1104]:
- najmniejsza w swojej klasie ładowarka z możliwością zamocowania jej na ścianie,
- obsługuje akumulatory litowo-jonowe DeWALT serii XR w systemach napięcia: 12V i 18V o wszystkich pojemnościach,
- posiada dwustopniowy system ładowania,
- ładowarka w zależności od pojemności i napięcia roboczego akumulatora samoczynnie dobiera prąd i czas ładowania w celu zwiększenia żywotności akumulatorów,
- ładowarka DCB1104 ma również za zadanie zdiagnozowanie stanu akumulatora (zbyt zimny, zbyt gorący - w obu przypadkach akumulator żeby nie uległ zniszczeniu nie będzie ładowany, dopiero po osiągnięciu odpowiedniej temperatury),
- przy pomocy diody LED sygnalizuje czy akumulator jest w trakcie ładowania, czy już został naładowany.
| maksymalny prąd ładowania : | 4 A |
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| na wyposażeniu: | 2 x akumulator 18V Li-Ion 4,0Ah [DCB182] + ładowarka [DCB1104] |
| napięcie ładowanych akumulatorów: |
|
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5054905320317 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 1.98 kg |
| długość opakowania: | 17.70 cm |
| szerokość opakowania: | 14.80 cm |
| wysokość opakowania: | 14.60 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
