zestaw 12szt. bimetalicznych pił otworowych EXTREME DeWalt [DT90360-QZ] do drewna i metalu
-
Producent:
-
Kod producenta:DT90360-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5383 pkt. |
12 sztukowy uniwersalny zestaw bimetalicznych pił otworowych serii Extreme firmy DeWalt [DT90360-QZ].
Składa się z 8 pił otworowych, 2 uchwytów do pił otworowych i 2 zapasowych wierteł, całość zapakowana w walizce z tworzywa.
Otwornice znakomicie sprawdzają się we wszelkich pracach związanych z wykonywaniem otworów w: metalu, stali nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, aluminium, drewnie, tworzywie sztucznym, zaprawie wapiennej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 12szt. bimetalicznych pił otworowych EXTREME DeWalt [DT90360-QZ]:
- otwornice znakomicie sprawdzają się w stali, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu, miedzi, cynku, drewnie, płycie G-K i tworzywach sztucznych,
- otwornice DEWALT Extreme mają o 50% dłuższą żywotność i do 2 razy większą trwałość w porównaniu z poprzednimi otwornicami bimetalowymi,
- piły otworowe mają utwardzana powłokę, która zmniejsza tarcie powierzchni i lepiej odprowadza ciepło zwiększając jej trwałość,
- konstrukcja hartowanych zębów pozwala na szybkie odprowadzanie wiórów i zwiększa prędkość pracy,
- podwójna konstrukcja zębów z bardzo głębokim osadzeniem zębów zapewnia większą precyzję cięcia,
- otwory na powierzchniach bocznych piły otworowej ułatwiają usuwanie wywierconego rdzenia,
- maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową to 37mm,
w skład zestawu pił otworowych do drewna i metalu DeWalt [DT90360-QZ] wchodzą:
- 8 otwornic: 20 / 22 / 25 / 32 / 35 / 44 / 51 / 64 mm,
- 2 uchwyty do pił otworowych,
- 2 wiertła prowadzące,
- walizka z tworzywa.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 12 szt. |
| na wyposażeniu: | 8 otwornic: 20 / 22 / 25 / 32 / 35 / 44 / 51 / 64 mm, 2 uchwyty do pił otworowych, 2 wiertła prowadzące, walizka z tworzywa. |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| przeznaczenie: |
|
| średnica wiercenia: |
|
| głębokość wiercenia: | 37 mm |
| EAN: | 5054905251048 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.79 kg |
| długość opakowania: | 23.80 cm |
| szerokość opakowania: | 17.80 cm |
| wysokość opakowania: | 7.10 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
