zestaw 12 szt. różnych brzeszczotów bagnetowych do piły szablastej Dewalt [DT2445-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2445-QZ
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1508 pkt. |
Komplet brzeszczotów do pił bagnetowych DeWALT DT2445-QZ, składający się z 12szt. brzeszczotów do różnych zastosowań.
Brzeszczoty znakomicie sprawdzają się przy najcięższych pracach, trwałość zapewnia stal szybkotnąca.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw brzeszczotów do pilarek szablastych 12 szt. - DT2445-QZ:
- korpus wykonany jest ze stali ze stali wysokowęglowej (HCS) zaś część tnąca wykonana jest ze stali szybkotnącej (HSS) i stopu Kobaltu, co zwiększa elastyczność i wytrzymałość,
- szybkie cięcie dzięki wyjątkowo ostrym zębom,
- hartowany brzeszczot z agresywnym kątem zapewnia zwiększoną stabilność i wydłużoną żywotność.
Zestaw brzeszczotów DT2445-QZ zawiera:
- brzeszczot DT2345
- przeznaczony do cięcia drewna i drewna z gwoździami, aluminium i włókna szklanego,
- długość: 152 mm,
- rozmieszczenie zębów: 10 zębów / cal
- 3 brzeszczoty DT2349
- przeznaczone do cięcia drewna i drewna z gwoździami,
- długość: 228 mm,
- rozmieszczenie zębów: 6 zębów / cal,
- 3 brzeszczoty DT2353
- przeznaczony do szybkiego cięcia metalu, rur, blach i profili w zakresie 3-8mm,
- długość: 203 mm,
- rozmieszczenie zębów: 14 zębów / cal,
- 2 brzeszczoty DT2359
- przeznaczony do cięcia drewna i drewna z gwoździami,
- długość: 152 mm,
- rozmieszczenie zębów: 6 zębów / cal,
- 3 brzeszczoty DT2361
- przeznaczony do szybkich cięć w stali i metalach nieżelaznych, blasze, rurach i profilach o grubości od 3 do 8 mm,
- długość: 152 mm,
- rozmieszczenie zębów: 14 zębów / cal.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 12 szt. |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: |
|
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: |
|
| EAN: | 5035048093849 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.42 kg |
| długość opakowania: | 32.00 cm |
| szerokość opakowania: | 18.50 cm |
| wysokość opakowania: | 3.80 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
