zestaw 100 szt. wierteł, końcówek, nasadek i otwornic DeWALT [DT71569-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT71569-QZ
Stan magazynowy: 5
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2667 pkt. |
Zestaw 100 szt. akcesoriów DT71569 firmy DeWalt, składający się z końcówek 1/4" do różnych śrub, adaptera magnetycznego oraz nasadek magnetycznych, wierteł do betonu i do metalu oraz otwornic.
Komplet zapakowany jest w mocną i praktyczną skrzynkę z tworzywa pozwalającą na przechowywanie i wygodny transport tych narzędzi.
Zestaw narzędzi do wszechstronnego użytku, często kupowany na prezent.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 100 szt. wierteł, bitów, otwornic DeWALT [DT71569]
Zestaw akcesoriów DeWALT DT71569, zapakowany jest w mocnej i praktycznej skrzynce z tworzywa sztucznego; w jego skład wchodzi:
- 71 szt. końcówek 1/4" o długości 25mm:
PH1 x 2 szt.
PH2 x 23 szt.
PH3 x 1 szt.
SL6 x 1 szt.
PZ1 x 2 szt.
PZ2 x 23 szt.
PZ3 x 2 szt.
TX10 x 2 szt.
TX15 x 2 szt.
TX20 x 2 szt.
TX25 x 2 szt.
TX27 x 2 szt.
TX30 x 3 szt.
Sl4 x1 szt.
Sl5 x1 szt.
Sl6 x1 szt.
Sl7 x1 szt.
- 5 szt. nasadek z końcówką 1/4":
1 szt. nasadki do śrub 5mm,
1 szt. nasadki do śrub 6mm,
1 szt. nasadki do śrub 7mm,
1 szt. nasadki do śrub 8mm,
1 szt. nasadki do śrub 10mm,
- wiertła do metalu HSS: 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm, 3.5mm, 4mm, 4.5mm, 5mm, 5.5mm, 6mm, 6.5mm, 7mm;
- wiertła widiowe do betonu: 4mm, 5mm, 5.5mm, 6mm x2, 8mm x2, 10mm;
- pilot + otwornice: 32mm, 38mm, 44mm, 54mm
- adaptera magnetycznego do końcówek 1/4"
Zestaw narzędzi DeWALT do wszechstronnego użytku, często kupowany przez klientów na prezent.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 100 szt. |
| typ mocowania : |
|
| opakowanie: | walizka |
| przeznaczenie: |
|
| średnica wiercenia: |
|
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 5035048537930 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: |
|
| masa z opakowaniem: | 1.58 kg |
| długość opakowania: | 33.70 cm |
| szerokość opakowania: | 23.90 cm |
| wysokość opakowania: | 4.10 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
FAJNY KOMPLETZalety:ROZWAZAM ZAKUP CIEKAWE CZY ROBIA TAKIE BEZ OTWORNICWady:NO TE WIERTŁA NIE SA TAKIE JAK W TYM DROZSZYM BEZ PROMOCJI:(
