    K7806M-14
48,24zł brutto
39,22zł netto
Cena punktowa: 482 pkt.
Profesjonalna, wydłużona nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO typ K7806M-14 do śrub 14mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 1/2" do śrub M14 Bahco K7806M-14
Długa nasadka udarowa metryczna do śrub 14mm Bahco K7806M-14
  • rozmiar nasadki: 14mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2" (DIN 3121-G 12.5 / ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 22,3mm
  • średnica u wylotu "D2": 25mm
  • wysokość "L": 78mm
  • długość gniazda sześciokątnego "T": 10,7mm
  • waga: 220g
długość całkowita: 78 mm
waga: 220 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 14 mm