    K7806M-10
57,05zł brutto
46,38zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 570 pkt.
Profesjonalna, wydłużona nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO typ K7806M-10 do śrub 10mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 1/2" do śrub M10 Bahco K7806M-10
Długa nasadka udarowa metryczna do śrub 10mm Bahco K7806M-10
  • rozmiar nasadki: 10mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2" (DIN 3121-G 12.5 / ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 17,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 25mm
  • wysokość "L": 78mm
  • długość gniazda sześciokątnego "T": 7,6mm
  • waga: 215g
długość całkowita: 78 mm
waga: 215 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 10 mm