stół roboczy / wózek do pilarki DeWalt [DWE74911-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWE74911-XJ
Promocja trwa do 31.05.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6694 pkt. |
Stół roboczy / wózek transportowy firmy DeWalt o symbolu DWE74911, do stosowania z pilarką DWE7491 i DW745
Bardzo praktyczny stół roboczy / wózek, który może służyć jako stabilna podstawa robocza, jako stojak magazynowy i jako środek transportu pilarki. Dzięki zastosowaniu dużych kół o średnicy 20cm świetnie radzi sobie na schodach, krawężnikach i na nierównych terenach na budowach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wózek transportowy do pilarki stołowej Dewalt DWE74911
- Wózek współpracuje z pilarką stołową Dewalt DWE7491 i DW745
- Duże i wytrzymałe kółka zostały zaprojektowane tak aby można było stanowisko transportować po schodach, krawężnikach i na budowie
- Składane nogi z szybko zwalnianymi dźwigniami, które chowają się pod spód stanowiska w kilka sekund pozwalają na szybki i prosty transport
- Lekka aluminiowa konstrukcja zwiększa mobilność urządzenia
- Wytrzymały wspornik pozwala na utrzymanie pozycji pionowej stanowiska podczas pracy
Bardzo praktyczny stół roboczy / wózek, który może służyć jako stabilna podstawa robocza do pilarki, jako stojak magazynowy i jako środek transportu narzędzia.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
| waga kg: | 26,6 kg |
| EAN: | 5035048446508 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 20.34 kg |
| długość opakowania: | 76.00 cm |
| szerokość opakowania: | 74.50 cm |
| wysokość opakowania: | 22.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
