wkrętak teleskopowy z 10 bitami, uchwyt 1/4", DeWalt [DWHT68001-0]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT68001-0
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 769 pkt. |
Wkrętak teleskopowy z grzechotką i magazynkiem DeWalt [DWHT68001-0], w zestawie z 10 końcówkami z mocowaniem na sześciokąt 1/4".
Wkrętak DWHT68001-0 to uniwersalne narzędzie z trwałym mechanizmem grzechotki umożliwiającym przenoszenie dużych momentów obrotowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak teleskopowy z końcówkami 1/4" DeWalt [DWHT68001-0]
- z mechanizmem grzechotkowym o dużej wytrzymałości znajdującym się u nasady uchwytu,
- ulepszona metalowa, żłobkowana obudowa grzechotki zapewnia większą trwałość
- żłobienie na trzonku zapewnia dodatkową przyczepność, co jest szczególnie przydatne podczas wykonywania precyzyjnych zadań,
- ergonomiczny, bi-materiałowy uchwyt FULLFIT zapewnia maksymalny komfort pracy,
- rękojeść z uchwytem kompatybilnym ze standardowymi bitami sprawia, że wkrętaka można używać również w miejscach o ograniczonej przestrzeni.
Wyposażenie wkrętaka DeWalt [DWHT68001-0]
- końcówki 1/4" o długości 25 mm:
- do śrub typu Philips: Ph1, Ph2,
- do śrub kwadratowych: S2,
- do śrub płaskich: 3/16", 1/4", - końcówki 1/4" o długości 50 mm:
- do śrub typu Philips: Ph1, Ph2,
- do śrub kwadratowych: S2,
- do śrub płaskich: 3/16", 1/4"
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | blister |
| rozmiar: | 1/4'' |
| EAN: | 3253560680015 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.31 kg |
| długość opakowania: | 29.80 cm |
| szerokość opakowania: | 12.00 cm |
| wysokość opakowania: | 3.80 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
