Wkrętak do śrub płaskich, 1x6x150mm, ERGO, Bahco [BE-8251]
-
Producent:
-
Kod producenta:BE-8251
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 563 pkt. |
Wkrętak do śrub płaskich, 1x6x150mm, ERGO, Bahco [BE-8251] z ergonomiczną, 3-komponentową rękojeścią zapewnia równomierny nacisk na dłoń, wysoki komfort pracy i skuteczne przenoszenie siły.
Wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, utwardzany i chromowany.
Posiada kolorowe oznaczenia ułatwiające identyfikację.
Płaska powierzchnia zapobiega toczeniu się.
Spełnia normę ISO 2380/DIN 5264.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak do śrub płaskich, 1x6x150mm, ERGO, Bahco [BE-8251]
- konstrukcja rękojeści wkrętaka z serii ERGO pozwala na równomierny nacisk na dłoń, zmniejsza napięcie mięśni podczas pracy oraz redukuje ryzyko przeciążenia i kontuzji dłoni,
- ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użytkowania przy minimalnym wysiłku,
- wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzany i chromowany,
- 3-komponentowa rękojeść zapewniająca maksymalny komfort użytkownika przy minimalnym wysiłku,
- kolorowe oznaczenia na obu zaokrąglonych końcach rękojeści ułatwiające identyfikacje wkrętaka,
- zgodny z normą ISO 2380/DIN 5264.
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA BAHCO [BE-8251]
- typ grotu: płaski,
- rozmiar grotu: 1x6 mm,
- długość grotu: 150 mm,
- długość rękojeści: 122 mm,
- grubość rękojeści: 36 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 272 mm,
- waga: 47 g.
| długość całkowita: | 272 mm |
| waga: | 47 g |
| długość części roboczej: | 150 mm |
| EAN: | 7314150242481 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 1x6 mm |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| długość opakowania: | 31,0 cm |
| szerokość opakowania: | 0.10 cm |
| wysokość opakowania: | 4 cm |
| producent: | bahc |
