wiertło trepanacyjne do metalu o średnicy 16mm, Weldon 19mm, Makita [16S]
-
Producent:
-
Kod producenta:16S
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 934 pkt. |
wiertło trepanacyjne/koronowe o średnicy 16mm firmy Makita o symbolu [16S] wykonane jest ze stali szybkotnącej HSS, umożliwiają wiercenie otworów w pełnym materiale (stali), bez konieczności nawiercania.
przeznaczone jest stosowania z wiertarkami ze stopą magnetyczną, np: HB500.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło trepanacyjne / koronowe o średnicy 16mm firmy Makita o symbolu [16S]:
- umożliwiają wiercenie otworów w pełnym materiale (stali), bez konieczności nawiercania,
- wiertło trepanacyjne / koronowe (inaczej nazywany "frez trepanacyjny") wykonane jest ze stali szybkotnącej HSS,
- specjalna obróbka skrawania zapewnia perfekcyjną dokładność wiertła trepanacyjnego, która zapewnia perfekcyjną dokładność i dużą wytrzymałość,
- przeznaczone jest stosowania z wiertarkami ze stopą magnetyczną HB500.
parametry wiertła 16S:
- średnica wiertła: 16 mm,
- długość całkowita wiertła: 64 mm
- długość robocza wiertła: 43 mm,
- typ mocowania: WELDON 19 mm,
| typ mocowania : | weldon 19mm |
| średnica wiertła: | 16 mm |
| długość całkowita wiertła: | 64,0 mm |
| długość części roboczej: | 43 mm |
| opakowanie: | plastikowa tuba |
| przeznaczone do narzędzia: | HB500 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
