wiertło kręte do drewna 13mm, serii Timber Twist, Alpen [0067101300100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0067101300100
Stan magazynowy: 11
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 509 pkt. |
Wysokiej jakości wiertło kręte do drewna serii Timber Twist, firmy Alpen [0067101300100] o średnicy 13mm, długości całkowitej 151mm, długości roboczej 101mm.
Wiertła posiadają ostrze centrujące (od rozmiaru 3,0mm) zapewniające precyzyjne prowadzenie wiertła, wykonują idealny otwór, bez konieczności dodatkowej obróbki.
Wiertła serii Timber Twist przeznaczone są do dokładnej i precyzyjnej pracy wszystkich rodzajach drewna, a także w materiałach drewnopochodnych i szczególnie w twardych, powlekanych płytach wiórowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wiertło kręte do drewna 13mm, serii Timber Twist, Alpen [0067101300100]:
- nowe wiertła kręte do drewna serii TIMBER TWIST to zwiększona Precyzja, Efektywność i większa Wydajność:
- Precyzja - zostały zoptymalizowane krawędzie wiercące, które zapewniają dokładne i wolne od pęknięć otwory,
- Szybko i łatwo - dzięki zmniejszonemu tarciu wiercenie odbywa się bez dużego użycia siły,
- Oszczędność siły i energii - ze względu na nową konstrukcję wiertła należy zastosować mniejszy docisk,
- Bezpieczeństwo - dzięki specjalnej konstrukcji wiertło jest optymalnie prowadzone w otworze i gwarantuje idealnie wywiercone otwory,
- Czystość - nowo opracowana geometria rowka zapewnia szybkie odprowadzanie wiórów podczas wiercenia,
- Stabilność - większa stabilność dzięki wydłużeniu rdzenia,
- Dopasowanie - od średnicy wynoszącej 10,5 mm mocowanie wiertła jest zredukowane do 9,5mm, dzięki czemu mogą być używane w urządzeniach z głowicą wiertarską do 10mm,
- Najlepsze centrowanie - dzięki ulepszonej końcówce można błyskawicznie i bez wysiłku rozpocząć wiercenie w wybranym punkcie,
- przeznaczone są do precyzyjnego wiercenia bez pęknięć we wszystkich rodzajach drewna, a także w materiałach drewnopochodnych i szczególnie w twardych, powlekanych płytach wiórowych,
- wiertła do drewna serii TIMBER TWIST firmy Alpen produkowane są z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- wiertłami tej serii należy wiercić bez udaru wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami ,
parametry wiertła do drewna firmy Alpen [0067101300100]:
- średnica wiertła d1: 13 mm,
- średnica mocowania d2: 9,5 mm,
- szpic prowadzący: tak,
- długość całkowita wiertła l1: 151 mm,
- długość części robocze l2: 101 mm,
- typ mocowania: walcowe,
- opakowanie: blister

Zdjęcia mają charakter poglądowy.
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 13 mm |
| długość całkowita wiertła: | 151 mm |
| długość części roboczej: | 101 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002741643097 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.093 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 1.33 cm |
| wysokość opakowania: | 24.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
