wiertło kobaltowe do zgrzewów/spawów 8mm, HSS-Co Alpen [0033000800100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0033000800100
Stan magazynowy: 5
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 398 pkt. |
wiertło kobaltowe HSS-Co do wiercenia w zgrzewach 8,00mm ALPEN [330008001], o bardzo stabilnej i wytrzymałej konstrukcji do wiercenia w trudnych warunkach przy użyciu wiertarek ręcznych.
szczególnie polecamy do rozwiercania spawów i punktów zgrzewania - wiertło to wierci nie uszkadzając blach w głębszych warstwach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło kobaltowe do spawów/zgrzewów 8,00mm ALPEN [330008001]
- wiertło HSS-Co przeznaczone jest do rozwiercania / usuwania zgrzewów, spawów,
- dzięki wysokiej precyzji wykonania i specjalnemu hartowaniu wierci bardzo precyzyjnie i bez zadziorów,
- wiercenie tym wiertłem nie wymaga punktowania,
- wykonane z wysokiej jakości stali z 5% domieszką kobaltu.
parametry wiertła do zgrzewów firmy Alpen [330008001]:
- średnica wiertła: 8 mm,
- długość całkowita: 80 mm,
- długość części roboczej: 38 mm,
- opakowane: plastikowa tuba
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 8 mm |
| długość całkowita wiertła: | 80 mm |
| długość części roboczej: | 38 mm |
| opakowanie: | plastikowa tuba |
| EAN: | 9002740119517 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.031 kg |
| długość opakowania: | 1.70 cm |
| szerokość opakowania: | 1.70 cm |
| wysokość opakowania: | 8.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
Zobacz produkty podobne
-
Wiertło ciężko dostępne w polularnych sklepach, A w tym sklepie bez drudu je dostałem
