wiertło do metalu szlifowane HSS Super 1,5mm, Alpen [0095100150100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0095100150100
Stan magazynowy: 14
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 42 pkt. |
Najwyższej jakości wiertło HSS Super firmy Alpen [951001501] o średnicy 1,5mm, długości całkowitej 40mm i długości roboczej 18mm.
Przeznaczone do bardzo dokładnego i precyzyjnego wiercenia w stalach stopowych, ale równie dobrze radzą sobie w zwykłej stali węglowej.
Dzięki specjalnemu procesowi ostrzenia na maszynach CNC i hartowania wiertła HSS Super posiadają dużą wydajność. Przy zakupie 10szt. dostarczane w praktycznych pudełkach z tworzywa.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło do metalu szlifowane HSS Super firmy ALPEN [951001501]:
- wiertło przeznaczone do bardzo dokładnych i precyzyjnych odwiertów,
- znakomicie sprawdza się w stalach stopowych, oraz w zwykłej stali węglowej,
- wiertło HSS Super posiada specjalnie ostrzony wierzchołek pod katem 118 stopni, co pozwala na bardzo precyzyjne wiercenie,
- wiertło wykonane zgodnie z normą DIN 338,
- przy zakupie 10szt. dostarczane w praktycznych pudełkach z tworzywa,
parametry wiertła do metalu HSS Super Alpen [951001501]:
- średnica: 1,5mm,
- kąt wierzchołkowy: 118o,
- długość całkowita: 40mm,
- długość robocza: 18mm,
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 1,5 mm |
| długość całkowita wiertła: | 40 mm |
| długość części roboczej: | 18 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 9002740615200 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.006 kg |
| długość opakowania: | 1.08 cm |
| szerokość opakowania: | 1.08 cm |
| wysokość opakowania: | 5.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
