wiertło do granitu, 2-krawędziowe, 5-85/39mm, ALPEN [0025700500100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0025700500100
Stan magazynowy: 13
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 172 pkt. |
profesjonalne wiertło do granitu i marmuru z serii Profi Granit firmy Alpen [257005001], średnica wiertła 5,0mm, długość całkowita wiertła 85mm, długość robocza wiertła 39mm,
Znakomicie sprawdzają się przy wierceniu płytek, blatów czy wszelkiego rodzaju okładzin ściennych wykonanych z marmuru czy granitu. Wiertłami Profi-Granit można wiercić zarówno z udarem jak i bez udaru nawet w najtwardszych materiałach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło do wiercenia w granicie i marmurze, 5-85/39mm, Alpen [257005001]:
- wysokowydajne wiertła Profi-Granit do wiercenia w granicie i marmurze,
- wiertła mają specjalną konstrukcję zarówno do wiercenia udarowego jak i bez udaru (szczególnie jest to przydatne w przypadku wiercenia w cienkich płytach np. granitowych).
- wiertła widiowe serii Profi-Granit firmy Alpen produkowane są z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- końcówki widiowe wierteł wykonane z wysokiej jakości węglika spiekanego, specjalnie szlifowane z wyraźnym prowadzeniem,
- wiertła te cechują się dużą trwałością i precyzją wykonywanych otworów (gwarantuje to certyfikat PGM),
- dzięki specjalnej geometrii wiertła i płytce z węglika spiekanego nadają się do wiercenia we wszystkich, nawet najtwardszych rodzajach granitu.
- specjalna konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy i odporność na złamanie,
- innowacyjny system łączenia: szczyt i korpus wiertła połączone są ze sobą za pomocą zgrzewania oporowego, co zabezpiecza przed złamaniem,
- do stosowania z udarowymi wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami, oraz z bezudarowymi wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami z możliwością mocowania wierteł cylindrycznych,
parametry wiertła widiowego serii Profi-Granit firmy Alpen [257005001]:
- średnica wiertła: 5,0mm,
- rodzaj ostrza: 2-krawędziowe,
- kąt wierzchołkowy: 130o,
- długość całkowita wiertła: 85mm,
- długość części roboczej: 39mm,
- typ mocowania: walcowe / cylindryczne,
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 5 mm |
| długość całkowita wiertła: | 85 mm |
| długość części roboczej: | 39 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002741121991 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.019 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 0.60 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
