wiertło do drewna/świder 24/380-280mm, DeWALT [DT4646-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT4646-QZ
Stan magazynowy: 30
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 587 pkt. |
Profesjonalne wiertło kręte do drewna typu świder firmy DeWALT [DT4646] o średnicy 24 mm, długości całkowitej 380 mm, długości roboczej 280mm i uchwyt sześciokątny.
Wiertła kręte/świdry DeWALT wykonane są z wysokiej jakości stali węglowej.
Doskonałe wiertło do robót ciesielskich do wiercenia w belkach, krokwiach czy w drewnie klejonym. Również do wiercenia pod różnego typu rury do instalacji czy pod kable.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło śrubowe, świder do drewna, 24/380-280mm, DeWALT [DT4646]:
- wiertło śrubowe / świder służy do wiercenia bezudarowego w kantówkach czy słupach drewnianych,
- ma sześciokątny uchwyt, dzięki któremu wiertło nie będzie się obracać (ślizgać) w uchwycie wiertarskim podczas wiercenia,
- specjalny kształt rowków odprowadzających (spirala Lewisa) umożliwia łatwe odprowadzanie wiórów i gwarantuje dużą szybkość wiercenia,
- wiertła śrubowe / świdry firmy DeWALT produkowane są z wysokiej jakości stali narzędziowej,
- na szczycie wiertła znajduje się szpic prowadzący, dzięki któremu można rozpocząć wiercenie dokładnie w danym, zaznaczonym miejscu,
- wysoka jakość ostrzy tnących i ich precyzyjne szlifowanie gwarantuje wysoką jakość wykonywanego otworu bez odprysków,
- konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy i odporność na złamanie,
- do stosowania z bezudarowymi wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami elektrycznymi i akumulatorowymi.
parametry wiertła do drewna / świdra firmy DeWALT [DT4646]:
- średnica wiertła: 24,0mm,
- średnica mocowania: 12,0mm,
- szpic prowadzący: tak,
- długość całkowita wiertła: 380mm,
- długość części roboczej: 280mm,
- typ mocowania: zeszlifowane do sześciokąta,
- waga: 0,29kg.
| typ mocowania : | sześciokątne |
| średnica wiertła: | 24 mm |
| długość całkowita wiertła: | 380 mm |
| długość części roboczej: | 280 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 5011402385942 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.61 kg |
| długość opakowania: | 47.50 cm |
| szerokość opakowania: | 6.50 cm |
| wysokość opakowania: | 2.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
