wiertło do drewna/świder, 16-460/380mm, Alpen [0022601600100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0022601600100
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1166 pkt. |
Wysokiej jakości wiertło kręte do drewna typu świder firmy Alpen [226016001] o średnicy 16mm, długości całkowitej 460mm, długości roboczej 380mm; zeszlifowany uchwyt sześciokątny 12,0mm.
Wykonane z wysokiej jakości stali CV, wysoka jakość ostrzy tnących dzięki procesowi hartowania i szlifowania. Spirala Lewisa zapewnia szybkie odprowadzanie wiórów.
Doskonałe wiertło do robót ciesielskich do wiercenia w belkach, krokwiach czy w drewnie klejonym. Również do wiercenia pod różnego typu rury do instalacji czy pod kable.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło śrubowe, świder do drewna, 16-460/380mm, Alpen [226016001]:
- wiertło śrubowe / świder służy do wiercenia bezudarowego w kantówkach i grubych słupach
- ma sześciokątny uchwyt, dzięki któremu wiertło nie będzie się obracać (ślizgać) w uchwycie wiertarskim podczas wiercenia,
- wiertła śrubowe / świdry firmy Alpen produkowane są z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- na szczycie wiertła znajduje się szpic prowadzący, dzięki któremu można rozpocząć wiercenie dokładnie w danym, zaznaczonym miejscu,
- specjalna konstrukcja spirali pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy i odporność na złamanie,
- do stosowania z bezudarowymi wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami ,
parametry wiertła do drewna / świdra firmy Alpen [226016001]:
- średnica wiertła: 16,0mm,
- średnica mocowania: 12,0mm,
- szpic prowadzący: tak,
- długość całkowita wiertła: 460mm,
- długość części roboczej: 380mm,
- typ mocowania: sześciokąt,
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 16 mm |
| długość całkowita wiertła: | 460 mm |
| długość części roboczej: | 380 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002740219651 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.391 kg |
| długość opakowania: | 4.50 cm |
| szerokość opakowania: | 1.70 cm |
| wysokość opakowania: | 51.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
