wiertło Cobaltowe do metalu HSS-Co Extreme, 4,5mm DeWalt [DT5412-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT5412-QZ
Stan magazynowy: 1
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 149 pkt. |
Wiertło cobaltowe HSS-Co EXTREME® fimy DeWalt [DT5412], średnica 4,5 mm długość całkowita 80 mm.
Wiertło HSS-Co Extreme dzięki specjalnemu ostrzeniu nie wymagają punktowania w momencie rozpoczynania wiercenia.
Wiertła kobaltowe HSS-Co EXTREME DeWalt są znakomite do wiercenia wiertarkami przenośnymi w stali stopowej i węglowej o wytrzymałości do 1100N/mm2
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło Cobaltowe do metalu HSS-Co Extreme, 4,5mm DeWalt [DT5412]:
- znakomite wiertło do wiercenia w materiałach łatwo łupliwych, stalach węglowych, stalach stopowych, żeliwie (o wytrzymałości do 1100N/mm2), stalach nierdzewnych i kwasoodpornych (V2a, V4A, Nir), stalach żaroodpornych (zawierających chrom, kobalt, molibden, nikiel, wolfram),
- wykonany jest ze stopu kobaltu (5%) i wysokowydajnej stali szybkotnącej, charakteryzuje się dużo większą odpornością na działanie wysokich temperatur i zużycie,
- 4x większa szybkość wiercenia i do 50% wyższa odporność na złamanie w porównaniu do wierteł standardowych,
- specjalna geometria ostrza zapewnia wiercenie bez zadziorów, oraz czysty otwór o większej dokładności,
- średnica rdzenia wiertła rośnie w kierunku trzpienia, co zapewnia maksymalną odporność na złamanie od rozmiaru 5,0mm,
- specjalny pilot wiertła jest we wszystkich wiertłach HSS-Co serii EXTREME® od rozmiaru 4,0mm do 13,00mm, pozwala to na precyzyjne rozpoczęcie wiercenia w pożądanym punkcie bez punktowania;
- powyżej rozmiaru 5,0mm wiertła mają 3 płaskie ścięcia na części trzymającej uniemożliwiające obracanie się wiertła w uchwycie wiertarskim;
- wiertła HSS-Co EXTREME® można używać w wiertarkach przenośnych ręcznych i sieciowych
Parametry wiertła do metalu z serii HSS-Co DeWALT [DT5412]:
- średnica wiertła: 4,5 mm,
- długość całkowita: 80 mm,
- długość robocza: 46 mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 4,5 mm |
| długość całkowita wiertła: | 80 mm |
| długość części roboczej: | 46 mm |
| EAN: | 5011402376018 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
ale promocja lol przecenione o zero procentZalety:zobaczymy no stal niby poszła w goreWady:cena ale moja wina ze nie zauwarzyłem juz drugi raz ze nie kazda rzecz w promocji jest onizona:(
