wiertarko-wkrętarka akumulatorowa, 50Nm, 18V POWERCONNECT, Black+Decker [BLD682D2XK-QW] 2x2,0Ah, walizka
-
Producent:
-
Kod producenta:BLD682D2XK-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3800 pkt. |
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka bez udaru 18V Black+Decker BLD682D2XK-QW, dostarczana z 2 akumulatorami o pojemności 2,0Ah serii POWERCONNECT i ładowarką 1A, pakowana w walizce z tworzywa.
Wiertarko-wkrętarka wyposażona w silnik bezszczotkowy, posiada 2 biegi i 10-stopniową regulację siły dokręcania (momentu obrotowego). Maksymalny moment obrotowy wynosi 50 Nm.
Wiertarko-wkrętarka z szybkomocującym uchwytem 2-13 mm umożliwiającym szybką wymianę wierteł i wkrętów przeznaczona jest do wkręcania i wiercenia w drewnie, metalu, betonie oraz tworzywach sztucznych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa 2-biegowa wiertarko-wkrętarka bez udaru, 18V BLACK+DECKER [BLD682D2XK-QW]:
- wiertarko-wkrętarka wyposażona w wytrzymały silnik bezszczotkowy,
- 2 biegi zapewniają wysoką prędkość do wiercenia w drewnie i metalu czy tworzywach sztucznych oraz niską prędkość pozwalającą na pełną kontrolę podczas wkręcania,
- bezkluczykowy uchwyt 2-13 mm umożliwia szybką wymianę wierteł i wkrętów,
- maksymalny moment obrotowy wynosi 50 Nm,
- 10 ustawień momentu obrotowego i spust zmiany prędkości zapewnia precyzję i zapobiega zrywaniu wkrętów i nadmiernemu nawiercaniu,
- wbudowana dioda LED doświetla pole pracy,
- ergonomiczna, ogumowana rękojeść umożliwia wygodny i pewny chwyt,
- pomarańczowa obudowa została wyprodukowana z tworzywa Tritan™ Renew, wykonanego w 50% z materiałów pochodzących z recyklingu,
- wiertarka jest częścią systemu POWERCONNECT™ 18V, akumulator 2,0 Ah znajdujący się na wyposażeniu współpracują z innymi urządzeniami Black+Decker 18V,
- wiertarko-wkrętarka dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w walizce z tworzywa.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI BLACK+DECKER [BLD682D2XK-QW]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 2,5 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 450 obr./min.,
- 2 bieg: 0 - 1800 obr./min., - maksymalny moment obrotowy: 50 Nm,
- uchwyt szybkomocujący: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia:
- w stali: 13 mm,
- w drewnie: 30 mm, - waga (bez akumulatora): 1,0 kg
WYPOSAŻENIE WIERTARKO-WKRĘTARKI BLACK+DECKER [BLD682D2XK-QW]:
- 2 akumulatory 18V / 2,0 Ah POWERCONNECT,
- ładowarka 1A,
- zaczep do paska,
- walizka z tworzywa,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,0 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18V / 2,0 Ah POWERCONNECT, ładowarka 1A, zaczep do paska, walizka z tworzywa, instrukcja obsługi |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 30 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-450 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1800 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| max moment obrotowy : | 50 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 2-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| EAN: | 5035048836286 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | POWER CONNECT 18V |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| masa z opakowaniem: | 1.7 kg |
| długość opakowania: | 29.6 cm |
| szerokość opakowania: | 19.6 cm |
| wysokość opakowania: | 9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
