wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V Makita [DDF482RFJ] Li-Ion, 2x3,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:DDF482RFJ
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11251 pkt. |
Profesjonalna 2 biegowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Li-Ion, 18V MAKITA model DDF482RFJ, z 2 akumulatorami 3,0 Ah i ładowarką, pakowana w walizce MAKPAC.
Wiertarko-wkrętarka ma 2 biegi mechaniczne, regulację prędkości obrotowej i możliwość nastawy sprzęgła w 21 pozycjach, pozwala to na bardzo precyzyjną pracę przy wierceniu jak i wkręcaniu.
Wiertarko-wkrętarka wykonana jest w Technologii XPT, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć, ponadto podzespoły przekładni wykonane są z metalu, co zapewnia długą trwałość maszyny.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 18V Li-Ion Makita DDF482RFJ
- 2-biegowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa,
- technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- 21-stopniowa regulacja momentu obrotowego + wiercenie,
- regulacja prędkości obrotowej,
- podzespoły przekładni wykonane z metalu zwiększają trwałość narzędzia,
- szybkomocujący uchwyt wiertarski,
- 2 diody LED oświetlające obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania,
- hamulec elektroniczny,
- obroty w prawo / lewo,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji w walizce systemowej MAKPAC z 2 akumulatorami (18 V / 3,0 Ah) i ładowarką.
Dane techniczne wiertarko-wkrętarki Makita DDF482RFJ
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 1 bieg: 0 - 600 obr./min,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 2 bieg: 0 - 1900 obr./min,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 38 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 36 / 62 Nm,
- zakres mocowania: 1,5 - 13 mm,
- wymiary (długość całkowita): 185 mm,
- waga (EPTA): 1,5 - 1,8 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah.
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki Makita DDF482RFJ
- 2 akumulatory BL1830B (18 V / 3,0 Ah)
- ładowarka DC18RC, 195584-2
- walizka systemowa MAKPAC TYP 2, 821550-0
- wkład do walizki MAKPAC, 837916-4
- uchwyt do mocowania na pasku, 346317-0
- końcówka wkrętakowa nr 2, 784637-8
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 3.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,8 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt do mocowania na pasku, 346317-0; końcówka wkrętakowa nr 2, 784637-8; 2 akumulatory BL1830B (18 V / 3,0 Ah); ładowarka DC18RC, 195584-2; walizka systemowa MAKPAC TYP 2, 821550-0; wkład do walizki MAKPAC, 837916-4 |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 38 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1900 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-600 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1900 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 185 mm |
| max moment obrotowy : | 62 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381813655 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.26 kg |
| długość opakowania: | 30 cm |
| szerokość opakowania: | 40 cm |
| wysokość opakowania: | 16 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
