elektryczna jednobiegowa wiertarka udarowa 701W DeWalt [DWD024-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWD024-QS
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 5
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3785 pkt. |
Jednobiegowa wiertarka udarowa DeWALT model DWD024, wyposażona w silnik 701W z kluczykowym uchwytem wiertarskim do 13mm. Pakowana w kartonie
Lekka o smukłej budowie wiertarka udarowa do prac różnego typu (wiercenie z udarem, bez udaru), sprawdzona w wielu profesjonalnych zastosowaniach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna wiertarka udarowa 701W, DeWalt DWD024:
- wiertarka elektryczna z udarem wyposażona w silnik o mocy 701W,
- posiada dwa tryby pracy: wiercenie z udarem i wiercenie bez udaru,
- ma bardzo zwartą budowę, co gwarantuje wygodną prace jedną ręką i dostęp do ciasnych miejsc,
- mała masa zapewnia, że wiertarka jest łatwa w użytkowaniu i nie powoduje zmęczenia użytkownika,
- wiertarka ma uszczelniony przed pyłem włącznik ze sterowaniem prędkością obrotową, który umożliwia płynne i precyzyjne wiercenie, szczególnie przy nawiercaniu otworu,
- wiertarka posiada wysokiej jakości, wiertarski uchwyt kluczykowy do 13 mm,
- ma elektroniczną regulację obrotów i posiada obroty w lewo i prawo,
- jest możliwość blokady włącznika do pracy ciągłej.
Dane techniczne wiertarki DeWalt DWD024:
- moc: 701W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-2800 obr/min,
- częstotliwość udarów na biegu jałowym: 0-47600 ud/min
- zakres uchwytu wiertarskiego: 1,5-13,0 mm,
- typ uchwytu wiertarskiego: kluczykowy,
- maksymalny moment obrotowy: 8,6 Nm,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie: 16 mm
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 10 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 25 mm,
- waga (EPTA): 1,82 kg.
Wyposażenie wiertarki DeWalt DWD024:
- uchwyt kluczykowy do 13mm,
- kluczyk do uchwytu kluczykowego,
- rękojeść boczna,
- ogranicznik głębokości,
- instrukcja obsługi.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
Nasza Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić każdą maszynę DeWalt'a wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 1,8 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt kluczykowy do 13mm, kluczyk do uchwytu kluczykowego, rękojeść boczna, ogranicznik głębokości, |
| częstotliwość udaru: | 0-47600 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 16 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 25 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2800 obr/min |
| wymiary: | 255x180 mm |
| moc znamionowa: | 701 W |
| max moment obrotowy : | 8,6 Nm |
| liczba biegów: | 1 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | kluczykowy |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048268148 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 2.63 kg |
| długość opakowania: | 31.70 cm |
| szerokość opakowania: | 7.80 cm |
| wysokość opakowania: | 25.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
Wiertarka, której szukałem. Super!
