uniwersalna pilarka stołowa 315/30mm, 2000W, Makita [2712]
-
Producent:
-
Kod producenta:2712
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 23294 pkt. |
Uniwersalna pilarka stołowa MAKITA model 2712, wyposażona w silnik o mocy 2000W, i tarczę o średnicy 315mm. Maszyna pakowana jest kartonie.
Idealna do cięcia wzdłużnego i poprzecznego drewna, płyt wiórowych, sklejki czy płyt OSB z regulowaną głębokością i kątem cięcia.
Świetne rozwiązanie dla firm montażowo-budowlanych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.stołowa pilarka tarczowa Makita 2712:
- pilarka stołowa przeznaczona do prac budowlanych zasilana wydajnym silnikiem indukcyjnym zapewniającym długą żywotność,
- wyposażona w silnik o dużej mocy 2000 W i tarczę pilarską o średnicy 315 mm,
- wyposażona w koła oraz uchwyty, które poprawiają mobilność urządzenia
- zastosowano w pilarce tylne przedłużenie stołu (maksymalny wymiar stołu to 1670 x 700 mm),
- ma możliwość zastosowania przedłużenia bocznego (dodatkowa opcja), oraz podłączenia urządzenia odsysającego,
- przeznaczona do cięcia różnorodnych materiałów o maksymalnej głębokości do 85 mm,
- posiada regulowany kąt pochylenia tarczy przy cięciu do 45º,
parametry techniczne pilarki tarczowej 2712:
- moc znamionowa: 2000 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 2950 obr/min,
- średnica tarczy: 315 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- maksymalny kąt odchylenia od pionu: 45o ,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90o : 85 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45o : 58 mm,
- waga: 52,9 kg,
- wymiary (długość x szerokość x wysokość): 1670 x 700 x 810 mm.
wyposażenie pilarki tarczowej 2712:
- tarcza pilarska z 40 zębami: [JM27170001],
- popychacz: [JM27100130],
- przymiar do cięcia prostego,
- osłona tarczy,
- klucze montażowe,
- opakowanie: karton,
- instrukcja montażowa.
| waga kg: | 52,9 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza pilarska z 40 zębami: [JM27170001], popychacz: [JM27100130] prowadnica równoległa, osłona tarczy, klucze montażowe, opakowanie: karton, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2950 obr/min |
| wymiary: | 1670 x 700 x 810 mm |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 315 mm |
| moc znamionowa: | 2000 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 45/0 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 85 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 58 mm |
| wymiary stołu roboczego: | 1670x700 mm |
| opakowanie: | karton |
| klin rozszczepiający: | jest |
| EAN: | 088381673242 |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 61.5 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
