uchwyty do mocowania skrzyń TOUGHSYSTEM BRACKETS 2szt. DeWALT [1-70-362]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-70-362
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 559 pkt. |
Zestaw 2 szt. uchwytów TOUGH SYSTEM BRACKETS do mocowania skrzyń z serii ToughSystem, model [1-70-362] firmy DeWALT, przeznaczony do wózków ToughSystem.
Uchwyty umożliwiają przypięcie skrzyni do wózka narzędziowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.uchwyty do mocowania skrzyń TOUGH SYSTEM BRACKETS DeWALT [1-70-362]
Szczęki boczne do wózków systemu ToughSystem DeWALT umożliwiające łączenie skrzyń.
| wymiary: | 550x336x158 mm |
| EAN: | 3253561703621 |
| system opakowań: | DeWalt ToughSystem |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.58 kg |
| długość opakowania: | 29.00 cm |
| szerokość opakowania: | 9.00 cm |
| wysokość opakowania: | 8.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
