szlifierka szczotkowa/szczotkarka 860W, Makita [9741]
-
Producent:
-
Kod producenta:9741
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 16641 pkt. |
Szlifierka szczotkowa MAKITA typ 9741, świetne narzędzie o bardzo szerokich możliwościach zastosowania, z silnikiem o mocy 860W, prędkością obrotową 3500 obr./min i regulacją głębokości szlifowania.
Szlifierki szczotkowej 9741 możemy używać do czyszczenia lub polerowania różnych materiałów, do "postarzania" drewna czy nadawania mu struktury. Szczotkarka ma możliwość podłączenia urządzenia odsysającego pył.
Do szczotkarki Makita 9741 dostępna jest szeroka gama oryginalnych szczotek wymiennych do różnych zastosowań. Wymiary szczotki: 100x120 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szlifierka szczotkowa, szczotkarka 860W, Makita 9741
- szlifierka szczotkowa 9741 wyposażona jest w silnik o mocy 860W, z szybkim hamulcem, znakomicie dający sobie radę przy każdego typu pracach
- szerokość szczotki 120mm
- łatwa wymiana szczotek
- maksymalne ugięcie szczotki ustawiane na rolce prowadzącej wynosi 2mm
- dzięki prowadnicy umieszczonej z przodu szczotkarki 9741 można regulować głębokość pracy (szlifowania)
- można również podłączyć odkurzacz usuwający pył powstający podczas pracy
Do szczotkarki 9741 dostępnych jest 15 typów oryginalnych szczotek Makita, pozwalających na wykonywanie różnych czynności jak, szlifowanie, polerowanie, czy uzyskiwanie struktury drewna.
Dane techniczne szczotkarki Makita 9741
- Prędkość obrotowa na biegu jałowym: 3500 obr./min
- Wymiary szczotki: 100 x 120 mm
- Średnica otworu: 12,9 mm
- Wymiary (D x S x W): 310 x 185 x 182 mm
- Waga (EPTA): 4,2 kg
Wyposażenie szczotkarki Makita 9741
- króciec odsysający: 410899-9
- klucz imbusowy 6: 783204-6 (2x)
- szczotka szlifierska nylonowa K80: 794384-3
| waga kg: | 4,2 kg |
| na wyposażeniu: | króciec odsysający: 410899-9 klucz imbusowy 6: 783204-6 (2x) szczotka szlifierska nylonowa K80: 794384-3 |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3500 obr/min |
| moc znamionowa: | 860 W |
| opakowanie: | karton |
| średnica otworu: | 12,9 mm |
| wymiary szczotki: | 100x120 mm |
| EAN: | 088381003230 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.4 kg |
| długość opakowania: | 33 cm |
| szerokość opakowania: | 21 cm |
| wysokość opakowania: | 23 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
