szlifierka kątowa 2200W, 230mm, Makita [GA9090N]
-
Producent:
-
Kod producenta:GA9090N
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4990 pkt. |
Szlifierka kątowa MAKITA GA9090N, do tarcz 230 mm, z silnikiem o mocy 2200W, dostarczana bez tarczy, pakowana w kartonie.
Szlifierka przeznaczona jest do prac pod dużym obciążeniem, takich jak szlifowanie, czyszczenie szczotką drucianą, cięcie materiałów metalowych i kamiennych (nie nadaje się do cięcia betonu). Duży włącznik spustowy o zwiększonej odporności na zanieczyszczenia i rękojeść z możliwością zamocowania w trzech pozycjach zapewniają wygodną i bezpieczną pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Elektryczna szlifierka kątowa 230mm, Makita [GA9090N]:
- szlifierka kątowa z silnikiem o mocy 2200W, z podwójną izolacją, o zwiększonej odporności na zużycie,
- posiada duży włącznik spustowy o zwiększonej odporności na zanieczyszczenia,
- wzmocniona ochrona stojana,
- numer seryjny umieszczony pod osłoną tarczy, która zabezpiecza tabliczkę znamionową przed uszkodzeniami,
- rękojeść boczną można zamontować do szlifierki w trzech pozycjach, aby dopasować chwyt do wykonywanej pracy.
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI KĄTOWEJ MAKITA [GA9090N]:
- moc znamionowa: 2200W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 6600 obr./min.,
- średnica tarczy: 230 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- gwint wrzeciona: M14,
- maksymalna głębokość cięcia: 69 mm,
- poziom mocy akustycznej: 101 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 95 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji:
- szlifowanie: 2,7 m/s²,
- szczotkowanie stali: 7,0 m/s², - współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- długość przewodu zasilającego: 2,0 m,
- wymiary (D x S x W): 438 x 250 x 144 mm,
- waga: 7,4 kg,
- waga bez kabla (EPTA): 5,3 kg
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI KĄTOWEJ MAKITA [GA9090N]:
- rękojeść 37 [143486-6],
- osłona tarczy szlifierskiej [141P32-5],
- kołnierz mocujący [224490-5],
- nakrętka kołnierza 14-45 mm [224485-8],
- klucz do nakrętki kontrującej 35 [782040-7],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/GA9090.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/GA9090.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/GA9090.pdf
| waga kg: | 7,4 kg |
| na wyposażeniu: | rękojeść 37 [143486-6], osłona tarczy szlifierskiej [141P32-5], kołnierz mocujący [224490-5], nakrętka kołnierza 14-45 mm [224485-8], klucz do nakrętki kontrującej 35 [782040-7], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6600 obr/min |
| wymiary: | 438 x 250 x 144 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 230 mm |
| moc znamionowa: | 2200 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | nie |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 101 dB |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 197050004703 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.7 kg |
| długość opakowania: | 53.8 cm |
| szerokość opakowania: | 18.3 cm |
| wysokość opakowania: | 16.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
