szlifierka kątowa 2200W, 230mm Makita [GA9020R]
-
Producent:
-
Kod producenta:GA9020R
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6075 pkt. |
Profesjonalna szlifierka kątowa MAKITA model GA9020R, z silnikiem o mocy 2200W i średnicy tarczy 230mm z funkcją łagodnego rozruchu.
Ma opatentowaną powłokę wirnika Zick-Zack, która wykonana jest z żywicy epoksydowej w postaci "zygzaka" i chroni uzwojenia przed piaskowaniem, umożliwiając pracę elektronarzędzia w trudnych warunkach.
GA9020 jedna z popularniejszych dużych szlifierek kątowych Makity, o bardzo dobrych parametrach pracy i dużej trwałości.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
elektryczna szlifierka kątowa 2200W, 230mm Makita GA9020R:
- dla poniesienia bezpieczeństwa i komfortu pracy szlifierka wyposażona została w łagodny rozruch z ogranicznikiem prądu rozruchowego,
- szlifierka kątowa ma opatentowaną powłoka wirnika Zick-Zack wykonana z żywicy epoksydowej w postaci zygzaka chroni uzwojenia przed piaskowaniem, umożliwiając pracę elektronarzędzia w trudnych warunkach ,
- posiada silnik komutatorowy o mocy 2200W ze specjalną izolacją w celu ochrony przed pyłem szlifierskim przeznaczona do ciężkich zastosowań,
- ma pierścień labiryntowy, który chroni łożysko kulkowe przed pyłem szlifierskim,
- szlifierka jest bez funkcji blokady włącznika do pracy ciągłej,
- pyłoszczelna konstrukcja urządzenia przedłuża żywotność silnika,
- wyposażona w koła zębate ze spieków dla wydłużenia okresu eksploatacji,
- szczotki węglowe są wymienne z zewnątrz.
Dane techniczne szlifierki kątowej Makita GA9020R:
- moc: 2200W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 6600 obr/min
- maksymalna średnica tarczy: 230 mm
- gwint wrzeciona: M14
- waga (EPTA): 5,80 - 8,09 kg
- wymiary (D x S x W): 473 x 249 x 140 mm
Wyposażenie szlifierki kątowej Makita GA9020R:
- osłona tarczy 230mm: [154672-4],
- uchwyt boczny: [152539-0],
- kołnierz mocujący: [224415-9],
- nakrętka kołnierza: [224543-0],
- klucz do nakrętki kontrującej: [782423-1],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 5,8 kg |
| na wyposażeniu: | osłona tarczy 230mm: [154672-4], uchwyt boczny: [152539-0], kołnierz mocujący: [224415-9], nakrętka kołnierza: [224543-0], klucz do nakrętki kontrującej: [782423-1], |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6600 obr/min |
| wymiary: | 473 x 249 x 140 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 230 mm |
| moc znamionowa: | 2200 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 088381605731 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.16 kg |
| długość opakowania: | 56 cm |
| szerokość opakowania: | 20 cm |
| wysokość opakowania: | 16 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
