szlifierka kątowa 125mm z regulacją obrotów Makita [9565CVR] 1400W
-
Producent:
-
Kod producenta:9565CVR
| Dostawa |
Mocna, niezawodna szlifierka kątowa 125mm MAKITA 9565CVR z regulacją obrotów 2800-12000 obr/min, wyposażona w silnik 1400W, pakowana w kartonie.
Szlifierka kątowa posiada łagodny rozruch, system tłumienia drgań SJS oraz funkcję anty-restart zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem.
Elektryczna szlifierka kątowa 1400W, 125mm Makita [9565CVR]:
- szlifierka kątowa z regulacją obrotów wyposażona w silnik o mocy 1400W,
- wyposażona w nowatorski system tłumienia drgań skrętnych (SJS) łagodzący rozruch i pozwalający na uniknięcie odbić,
- posiada udoskonalony silnik POWERMAK , który jest zabezpieczony przed pyłem i zabrudzeniami dzięki żywicy epoksydowej, co umożliwia pracę szlifierki nawet przy dużym obciążeniu i w trudnych warunkach,
- stabilizujący układ elektroniczny pozwala na zachowanie stałej prędkości obrotowej pod obciążeniem,
- funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem szlifierki w momencie przywrócenia zasilania, po jego wcześniejszym odłączeniu,
- szlifierka posiada funkcję łagodnego rozruchu i zabezpieczenie przeciążeniowe,
- antywibracyjny uchwyt boczny powoduje mniejsze zmęczenie użytkownika.
Dane techniczne szlifierki kątowej Makita [9565CVR]:
- moc: 1400W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 2800-12000 obr./min.,
- maksymalna średnica tarczy: 125 mm,
- gwint wrzeciona: M14 x 2,
- wymiary (D x S x W): 299 x 139 x 103 mm,
- waga (EPTA): 2,6 kg
Wyposażenie szlifierki kątowej Makita [9565CVR]:
- osłona tarczy 125mm: [135108-2],
- uchwyt boczny: [153489-2],
- kołnierz mocujący: [224415-9],
- nakrętka kołnierza: [224554-5],
- klucz do nakrętek czołowych: [782423-1],
- tarcza szlifierska: [D-18465],
- instrukcja obsługi.
| waga kg: | 2,6 kg |
| na wyposażeniu: | osłona tarczy 125mm: [135108-2], antywibracyjny uchwyt boczny: [153489-2], kołnierz mocujący: [224415-9], nakrętka kołnierza: [224554-5], klucz do nakrętek czołowych: [782423-1], tarcza szlifierska: [D-18465], instrukcja obsługi. |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2800-12000 obr/min |
| wymiary: | 299 x 139 x 103 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 1400 W |
| gwint wrzeciona: | M14 x 2 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | tak |
| EAN: | 088381098076 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
