Szlifierka ręczna do gipsu firmy 365 SMART [SM-02-02900].
Znakomita szlifierka do szlifowania ścian i sufitów o średnicy talerza szlifującego 180mm.
Szlifierka posiada regulację prędkości roboczej w zakresie 1400-2700 obr/min.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
  • znakomita szlifierka ręczna do szlifowania ścian i sufitów, o średnicy talerza szlifującego 180mm,
  • ma regulacja obrotów, która umożliwia dostosowanie prędkości do rodzaju wykonywanej pracy,
  • 3,5-metrowy kabel zasilający pozwala pracować, bez konieczności przenoszenia źródła prądu,
Parametry techniczne szlifierki do gipsu firmy 365 SMART [SM-02-02900] :
  • napięcie zasilania: 230 V,
  • moc znamionowa: 900 W,
  • prędkość obrotowa na biegu jałowym: 1400 - 2700 obr/min,
  • średnica talerza szlifierskiego: 180 mm,
  • średnica papieru szlifierskiego: 180 mm,
  • wymiary: 300 x 300 x 270 mm,
  • długość kabla: 3,5 m,
  • możliwość podłączenia do odkurzacza: tak
Wyposażenie szlifierki do gipsu 365 SMART [SM-02-02900] :
  • talerz szlifierski,
  • wąż ssący 2 m,
  • papier szlifierski 180mm: G120 x5, G180 x5, G240 x5,
  • adapter przyłączeniowy,
  • klucz imbusowy,
  • instrukcja obsługi,
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
na wyposażeniu: talerz szlifierski, wąż ssący 4 m, papier szlifierski 225mm: G60, G80, G120, G150, G180, G240, adapter: 38 mm, klucz imbusowy, torba transportowa.
wymiary: 300 x 300 x 270 mm
moc znamionowa: 900 W
EAN: 5901769687653