Szlifierka do gipsu, 180mm, 365 SMART [SM-02-02900] 1400-2700 obr/min
-
Producent:
-
Kod producenta:SM-02-02900
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3-4 dni robocze |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4830 pkt. |
Szlifierka ręczna do gipsu firmy 365 SMART [SM-02-02900].
Znakomita szlifierka do szlifowania ścian i sufitów o średnicy talerza szlifującego 180mm.
Szlifierka posiada regulację prędkości roboczej w zakresie 1400-2700 obr/min.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Szlifierka ręczna do gipsu firmy 365 SMART [SM-02-02900]:
- znakomita szlifierka ręczna do szlifowania ścian i sufitów, o średnicy talerza szlifującego 180mm,
- posiada podświetlenie LED 360° wokół tarczy dzięki czemu obszar roboczy jest doświetlony dokładnie tam gdzie aktualnie szlifujemy,
- ma regulacja obrotów, która umożliwia dostosowanie prędkości do rodzaju wykonywanej pracy,
- dzięki tarczy z możliwością mocowania na rzep znacząco skraca się czas potrzebny na wymianę akcesoriów,
- wyposażona w system odprowadzania pyłu z możliwością podłączenia do odkurzacza, zapewnia mniejsze zapylenie pomieszczenia oraz pracę w komfortowych warunkach,
- 3,5-metrowy kabel zasilający pozwala pracować, bez konieczności przenoszenia źródła prądu,
Parametry techniczne szlifierki do gipsu firmy 365 SMART [SM-02-02900] :
- napięcie zasilania: 230 V,
- moc znamionowa: 900 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 1400 - 2700 obr/min,
- średnica talerza szlifierskiego: 180 mm,
- średnica papieru szlifierskiego: 180 mm,
- wymiary: 300 x 300 x 270 mm,
- długość kabla: 3,5 m,
- możliwość podłączenia do odkurzacza: tak
Wyposażenie szlifierki do gipsu 365 SMART [SM-02-02900] :
- talerz szlifierski,
- wąż ssący 2 m,
- papier szlifierski 180mm: G120 x5, G180 x5, G240 x5,
- adapter przyłączeniowy,
- klucz imbusowy,
- instrukcja obsługi,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| na wyposażeniu: | talerz szlifierski, wąż ssący 4 m, papier szlifierski 225mm: G60, G80, G120, G150, G180, G240, adapter: 38 mm, klucz imbusowy, torba transportowa. |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 1400-2700 obr/min |
| wymiary: | 300 x 300 x 270 mm |
| moc znamionowa: | 900 W |
| EAN: | 5901769687653 |
| średnica talerza szlifierskiego: | 180 mm |
| średnica papieru szlifierskiego: | 180 mm |
| stan: | nowy |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| producent: |
Nazwa firmy: ERPATECH ul. ul. Bakaliowa 26 05-080 Mościska, Polska e-mail: biuro@erpatech.pl |
