szczypce uniwersalne, kombinerki 180mm, Bahco [2628 G-180]
-
Producent:
-
Kod producenta:2628 G-180
Stan magazynowy: 14
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1475 pkt. |
Profesjonalne kombinerki serii ERGO, BAHCO 2628 G-180, z dwukomponentowymi rękojeściami Ergo o długości 180 mm.
Kombinerki wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej, o wysokiej wytrzymałości przeznaczone do zastosowań profesjonalnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.SZCZYPCE UNIWERSALNE, KOMBINERKI BAHCO [2628 G-180]:
- ergonomiczna konstrukcja szczypiec zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku
- wygodne, dwukomponentowe rękojeści ERGO zapewniające pewny chwyt
- specjalny kształt krawędzi tnących umożliwia cięcie drutu fortepianowego i stali sprężynowej
- powierzchnie chwytowe szczypiec skonstruowane tak, aby umożliwić chwytanie okrągłych i płaskich elementów
- okrągły kształt szczęk umożliwia manewrowanie w trudno dostępnych miejscach
- złącze “otwarte”, w którym odległość od środka złącza do krawędzi tnących jest zmniejszona
- większa dźwignia umożliwia łatwiejsze cięcie grubszych detali z twardszych materiałów
- kombinerki wyposażone w sprężynę powrotną z funkcją włączenia / wyłączenia
- wykonane według normy DIN ISO 5746
PARAMETRY SZCZYPIEC UNIWERSALNYCH BAHCO [2628 G-180]:
- maksymalny zakres cięcia drutu fortepianowego: 2,0 mm
- maksymalny zakres cięcia drutu stalowego: 2,5 mm
- długość całkowita kombinerek: 180 mm
- szerokość głowicy - wymiar [C]: 24 mm
- grubość głowicy - wymiar [D]: 11 mm
- wymiar [G]: 14 mm
- wymiar [E]: 4 mm
- wymiar [B]: 36 mm
- waga: 240 g
- materiał: wysokiej jakości stal stopowa
| długość całkowita: | 180 mm |
| waga: | 220 g |
| EAN: | 7314150042678 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 2,0 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 2,5 mm |
| długość szczęk: | 36 mm |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.230 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
