szczypce do pierścieni Segera wewnętrzne, proste, zakres 8-13mm, KNIPEX [48 11 J0]
-
Producent:
-
Kod producenta:48 11 J0
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 873 pkt. |
Profesjonalne szczypce do pierścieni Segera z końcówkami prostymi, wewnętrzne firmy KNIPEX model 48 11 J0 przeznaczone do pierścieni osadzonych w otworach o średnicy od 8 do 13 mm.
W szczypcach do pierścieni osadczych końcówki wykonane są ze stali sprężynowej o dużej gęstości i wciśnięte w korpus szczypiec co zapewnia dużą wytrzymałość, nawet przy wysokich obciążeniach.
Rękojeści pokryte są antypoślizgowym tworzywem sztucznym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
szczypce do pierścieni Segera wewnętrzne, proste, KNIPEX [48 11 J0]:
- łatwiejsza praca dzięki wciskanym końcówkom, wykonanym ze stali sprężynowej o dużej gęstości,
- szczypce przystosowane do ciągłej pracy przy dużych obciążeniach: nawet 10-krotnie dłuższa żywotność niż w przypadku narzędzi z toczonymi końcówkami,
- mają dużą powierzchnię styku na końcówkach, która zapobiega odkształcaniu się pierścieni i pozwala na łatwy montaż,
- szczypce wyposażone zostały w złącze skręcane, które zapewnia precyzyjny ruch szczypiec bez luzu,
- rękojeści z nasadkami z antypoślizgowego tworzywa sztucznego,
- korpus szczypiec: stal elektryczna chromowo-wanadowa, kuta, hartowana olejowo
- wykonane według DIN5256C (końcówki proste)
parametry szczypiec do pierścieni osadczych, Knipex [48 11 J0]:
- długość szczypiec: 140 mm,
- do pierścieni osadczych: wewnętrznych,
- typ złącza: skręcany,
- sprężyna: brak,
- obsługiwany zakres pierścieni: 8 - 13 mm;
- średnica końcówki: 0,9 m,
- waga: 105 g.
| długość całkowita: | 140 mm |
| EAN: | 4003773048510 |
| złącze skręcane: | tak |
| do pierścieni osadczych: | wewnętrznych w otworach |
| średnica końcówki: | 0,9 mm |
| zakres średnic pierścienia: | 8-13 mm |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.105 kg |
| długość opakowania: | 14.5 cm |
| szerokość opakowania: | 5.2 cm |
| wysokość opakowania: | 1.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
