strug akumulatorowy 18V Li-Ion DeWalt [DCP580N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCP580N-XJ
734,00zł brutto
596,75zł netto
838,35zł
Promocja trwa do 31.05.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7340 pkt. |
Akumulatorowy strug DeWALT model DCP580N, w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
Strug wyposażony jest w niezawodny silnik bezszczotkowy. Jest bardzo wygodny w pracy dzięki gumowanej rękojeści i wygodnemu pokrętłu w przedniej części, które służy równocześnie do bardzo precyzyjnej regulacji głębokości strugania co 0,1 mm (maksymalna głębokość strugania 2,0 mm).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowy strug DeWALT model DCP580N,
- kompaktowy i ergonomiczny kształt do wygodnego stosowania we wszystkich kierunkach pracy,
- strug jest bardzo wygodny w pracy dzięki gumowanej rękojeści i wygodnemu pokrętłu w przedniej części, które służy równocześnie do bardzo precyzyjnej regulacji głębokości strugania co 0,1mm (maksymalna głębokość strugania 2,0mm),
- mocny silnik bezszczotkowy gwarantuje dużą wydajność strugania na jednym naładowaniu akumulatora,
- duża długość struga pozwala na precyzyjne strugania,
- w przedniej części stopy ma wyfrezowaney rowek ułatwiający precyzyjne fazowanie,
- dodatkowe ostrza i potrzebne klucze umiejscowione w obudowie umożliwiają szybką zmianę minimalizując czas przestoju,
- wyrzucanie wiórów znajduje się z prawej strony urządzenia,,
- złącze kompatybilne z systemem odpylającym AirLock, który zapewnia proste podłączenie do urządzenia odsysającego pył,
- w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki.
Parametry techniczne struga DCP580:
- napięcie zasilania 18 V,
- typ akumulatorów Li-ion,
- predkość obrotowa na biegu jałowym: 15 000 obr/min,
- szerokość strugania: 82 mm,
- max. głębokość strugania: 2 mm,
- głębokość wręgu: 9 mm,
- długość stopy: 295 mm,
- długość: 370 mm,
- waga: 2,5 kg.
w skład zestawu DCP580N wchodzą:
- ostrza z węglika spiekanego,
- klucz imbusowy,
- klucz Torx,
- akumulator i ładowarka dostępne oddzielnie,
- ostrza.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga kg: | 2,5 kg |
| na wyposażeniu: | ostrza z węglika spiekanego, klucz imbusowy, klucz Torx, akumulator i ładowarka dostępne oddzielnie, ostrza. |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 15000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 370 mm |
| szerokość strugania: | 82 mm |
| głębokość strugania: | 0-2 mm |
| głębokość wręgu: | 9 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048616253 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 3.64 kg |
| długość opakowania: | 41.00 cm |
| szerokość opakowania: | 17.50 cm |
| wysokość opakowania: | 20.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
