sprężyna blokująca do nasadek udarowych 3/8" Bahco [K560F-2]
-
Producent:
-
Kod producenta:K560F-2
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 265 pkt. |
Sprężyna blokująca nasadki i akcesoria udarowe BAHCO typ K560F-2, z wysokiej jakości stali sprężynowej.
Sprężyna blokująca Bahco K560F-2 przeznaczona jest do nasadek udarowych z mocowaniem na kwadrat 3/8", z gniazdem 6-kątnym w rozmiarach 7-12mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Sprężyna zaciskowa do nasadek udarowych Bahco K560F-2
Wysokiej jakości sprężyna blokująca, wyprodukowana ze stali sprężynowej, do stosowania z nasadkami udarowymi i akcesoriami Bahco.
Sprężyna blokująca Bahco K560F-2 współpracuje z nasadkami sześciokątnymi, z mocowaniem na kwadrat 3/8", w rozmiarach: 7, 8, 9, 10, 11, 12mm.Sprężyna zaciskowa blokuje nasadki i akcesoria udarowe na elektronarzędziu zapewniając bezpieczeństwo podczas pracy.
| waga: | 2 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| rozmiar: |
|
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 7314151825324 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.001 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
