spalinowy traktorek ogrodowy, kosiarka, szerokość koszenia 86cm, LT1 R86, Cub Cadet [13ABR5CH603]
-
Producent:
-
Kod producenta:13ABR5CH603
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 106989 pkt. |
Spalinowy traktorek ogrodowy, kosiarka, szerokość koszenia 86cm, LT1 R86, Cub Cadet [13ABR5CH603]
Kompaktowy traktorek ogrodowy przeznaczony do pielęgnacji trawników.
Wyposażony w jednocylindrowy silnik OHV o pojemności 439 cm³ oraz mechaniczną przekładnię z 5 biegami, zapewnia płynną i wydajną pracę.
Agregat tnący o szerokości 86 cm z dwoma nożami gwarantuje efektywne koszenie, a 7-stopniowa regulacja wysokości (30–90 mm) pozwala dopasować wysokość do potrzeb.
Komfort użytkowania zwiększają intuicyjne sterowanie, elektromagnetyczne włączanie noży oraz funkcja koszenia na wstecznym (RevTEK).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.spalinowy traktorek ogrodowy, kosiarka, szerokość koszenia 86cm, LT1 R86, Cub Cadet [13ABR5CH603]
- traktorek ogrodowy to kompaktowa maszyna stworzona do pielęgnacji trawników,
- jednocylindrowy silnik OHV o pojemności 439 cm³ zapewnia stabilną pracę i odpowiednią moc do regularnego koszenia,
- producent zaleca wymianę oleju po 5 roboczogodzinach,
- mechaniczna przekładnia z 5 biegami w przód i 1 w tył umożliwia dopasowanie prędkości do warunków pracy,
- intuicyjna i wygodna obsługa dzięki sterowaniu jazdą za pomocą pedału nożnego oraz dźwigni zmiany biegów,
- agregat tnący wyposażony w dwa noże zapewnia efektywne koszenie o szerokości 86 cm,
- elektromagnetyczne włączanie noży za pomocą przycisku, zwiększa komfort użytkowania,
- regulacja wysokości koszenia w zakresie 30 - 90 mm (7 poziomów) pozwala dostosować efekt do preferencji użytkownika,
- możliwość koszenia podczas jazdy wstecz dzięki technologii RevTEK,
- reflektory LED umożliwiają pracę przy słabszym oświetleniu,
- kółka agregatu tnącego ułatwiają prowadzenie i chronią darń,
PARAMETRY TECHNICZNE SPALINOWEGO TRAKTORKA LT1 R86, CUB CADET [13ABR5CH603]
- typ silnika: Cub Cadet OHV,
- pojemność silnika: 439 cm³,
- moc nominalna: 7,4 kW / 2 700 obr/min,
- liczba cylindrów: 1,
- pojemność zbiornika paliwa: 7.6 L,
- liczba biegów: 5 w przód / 1 w tył,
- pojemność kosza na trawę: 245 L,
- rozmiar kół (przód/tył, w calach): 15x6" / 18,5x8",
- promień skrętu: 46 cm,
- wydajność robocza: 3000 m²/h,
- reflektory przednie: LED,
- szerokość koszenia: 86 cm,
- wysokość koszenia (min - max): 30 - 90 mm (7 pozycji),
- wymiary (dł x szer x wys): 235 x 96 x 111 cm,
- waga: 189 kg,
WIDEOPREZENTACJA MONTAŻU TRAKTORKA LT1 R86 [13ABR5CH603]
| pojemność silnika [cm3]: | 439 |
| waga kg: | 189 kg |
| wymiary: | 235 x 96 x 111 cm, mm |
| wysokość koszenia: | 30-90 mm |
| pojemność kosza: | 245 l |
| liczba pozycji koszenia: | 7 |
| szerokość koszenia: | 86 cm |
| pojemność zbiornika paliwa: | 7.6 l |
| wyrzut do kosza: | tak |
| powierzchnia koszenia: | 3000 m² |
| moc silnika: | 10 KM |
| EAN: | 4008423891829 |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| masa z opakowaniem: | 200 kg |
| Gwarancja: | 3 lata gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 171 cm |
| szerokość opakowania: | 115 cm |
| wysokość opakowania: | 84 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o. ul. Prosta 68 00-838 Warszawa, Polska e-mail: service@cubcadet.eu tel.: +48 221 042 505 |
