skrzynia chłodziarka/lodówka DS404 ToughSystem DeWALT [DWST1-81333]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWST1-81333
| Dostawa |
Profesjonalna, wytrzymała skrzynia z lodówką model DS404 [DWST1-81333] firmy DeWALT z serii skrzyń ToughSystem, bez napojów na wyposażeniu.
Chłodziarko-lodówka DeWALT zawiera zintegrowane uchwyty na puszki i otwieracz do butelek na pokrywie. Ładowność 40 kg, umożliwia przechowywanie do 36 puszek lub 25,5 litrów napojów. Izolacja piankowa PU zapewnia utrzymanie lodu do 5 dni.
Bardzo skuteczne uszczelnienie skrzyni sprawia, że zawartość jest chroniona przed pyłem i wilgocią. Do tego grube, wytrzymałe ściany oraz solidne zawiasy i klamry gwarantują trwałość skrzyni w trudnych warunkach np. na placu budowy.
Lodówka jest częścią systemu przechowywania narzędzi ToughSystem DeWALT. Można do niej dopinać inne skrzynie i elementy z systemu ToughSystem 2.0 oraz ToughSystem DeWALT.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
skrzynia chłodziarka/lodówka ToughSystem DeWALT [DWST1-81333]
- skrzynia z lodówką do przechowywania i transportu schłodzonych napojów czy żywności
- ulepszone uszczelki w pokrywie sprawiają że skrzynia jest pyłoszczelna oraz wodoodporna (zgodnie z klasą ochrony IP65),
- wykonana jest z wysokiej jakości, grubego, mocnego tworzywa sztucznego, gwarantuje to wytrzymałość w trudnych warunkach na placu budowy,
- izolacja piankowa PU zapewnia utrzymanie lodu do 5 dni
- ładowność 40 kg, umożliwia przechowywanie do 36 puszek lub 25,5 litrów napojów
- zawiera zintegrowane uchwyty na puszki i otwieracz do butelek na pokrywie
- wytrzymałe boczne i górne uchwyty zapewniają łatwy transport
- system bocznych zatrzasków pozwala łączyć skrzynie i wózki nowego systemu ToughSystem 2.0 oraz ToughSystem DeWALT w dowolnych konfiguracjach,
- lodówka nie posiada napojów na wyposażeniu.
parametry skrzyni z lodówką DWST1-81333:
- wymiary: 40.6x55x36.6 cm,
- ładowność: 40 kg
- masa: 8,1 kg
| wymiary: | 406x550x366 mm |
| EAN: | 3253561813337 |
| system opakowań: | DeWalt ToughSystem |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 8.10 kg |
| długość opakowania: | 53.50 cm |
| szerokość opakowania: | 40.50 cm |
| wysokość opakowania: | 35.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
