Składa piła do płyt G-K DeWalt [DWHT0-20123] ze zdzierakiem
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT0-20123
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 764 pkt. |
Składa piła do płyt G-K DeWalt [DWHT0-20123] ręczne narzędzie 2w1 na wyposażeniu ma piłę i pilnik.
Piła przeznaczona jest do wycinania otworów, a pilnik do wygładzania krawędzi lub powiększania już istniejących otworów w płycie gipsowo-kartonowej.
Zarówno pilnik i piłę można zablokować w funkcji pracy lub po schowaniu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Składa piła do płyt G-K DeWalt [DWHT0-20123]:
- ręczna piła do wycinania otworów, wygładzania krawędzi lub powiększania już istniejących otworów w płycie gipsowo-kartonowej,
- narzędzie 2 w 1 na wyposażeniu ma:
- ostrze piły z zębami do wycinania w płycie G-K posiada zęby hartowane ze stali węglowo-chromowej,
- pilnik tarnik ze stali nierdzewnej służący do wyrównywania wyciętych powierzchni płyty G-K,
- zarówno pilnik i piła można zablokować w funkcji pracy lub po schowaniu,
- ostrze piły wyposażone jest zaostrzoną końcówkę, która pozwala na rozpoczęcie pracy bez robienia dodatkowych otworów wiertłem,
- pilnik znakomicie sprawdza się przy fazowaniu płyt przed ich łączeniem,
- piła wyposażona w dwukomponentową rękojeść.
Parametry piła do płyt G/K DeWalt [DWHT0-20123]:
- wyposażenie: piła do wycinania + pilnik do wygładzania,
- długość ostrza: 160 mm,
- rękojeść: dwukomponentowa,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 160 mm |
| EAN: | 3253560201234 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.20 kg |
| długość opakowania: | 3.50 cm |
| szerokość opakowania: | 12.50 cm |
| wysokość opakowania: | 32.90 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
