sieciowy odkurzacz przemysłowy na sucho i mokro 1000W Makita [VC2512L]
-
Producent:
-
Kod producenta:VC2512L
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 15
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7248 pkt. |
Przemysłowy odkurzacz Makita model VC2512L, z silnikiem o mocy 1000W przeznaczony do pracy na sucho i mokro, wyposażony w zbiornik z tworzywa sztucznego 21 litrów. Klasa filtracji L.
Wytrzymały i kompaktowy odkurzacz przeznaczony do pracy na sucho i mokro, z filtrem klasy L. Doskonale sprawdzi się w warsztatach, firmach sprzątających i zakładach przemysłowych.
Odkurzacz posiada automatyczne gniazdo zanikowe 2600 W - włączanie/ wyłączanie odkurzacza po uruchomieniu elektronarzędzia. Wyposażony w ręczne otrząsanie filtra - Push & Clean, oraz funkcję dmuchawy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Elektryczny odkurzacz przemysłowy 1000W Makita [VC2512L]:
- przemysłowy odkurzacz z silnikiem o mocy 1000W, przeznaczony do pracy na sucho i mokro w klasie filtracji pyłów L (pochłania pył o wielkości większej od 1mg/m³, taki jak wszystkie duże pyły powstałe przy obróbce drewna, czy powstałe w wyniku pracy ogólnobudowlanych),
- jest prosty w obsłudze, przeznaczony do czyszczenia i odpylania,
- posiada również funkcję dmuchawy przydatną do czyszczenia trudno dostępnych miejsc lub do przesuszenia powierzchni mokrych przedmiotów,
- doskonale sprawdzi się w warsztatach, firmach sprzątających i zakładach przemysłowych
- wkład filtrujący (harmonijkowy) wykonany z polietylenu (PET) zabezpiecza turbinę przed kurzem oraz drobnymi zanieczyszczeniami, a worek na pył z włókniny pozwala na zbieranie wilgotnych zanieczyszczeń bez obawy o jego uszkodzenie,
- odkurzacz posiada 25 litrowy pojemnik z tworzywa sztucznego,
- automatyczne gniazdo zanikowe 2600W umożliwia automatyczne włączanie/ wyłączanie odkurzacza po uruchomieniu elektronarzędzia,
- odkurzacz ma funkcję ręcznego otrząsania filtra Push & Clean,
- wyposażony jest w innowacyjne rozwiązanie przechowywania węża za pomocą elastycznego pasa gumowego,
- płaska pokrywa górna umożliwia odłożenie elektronarzędzia,
- kompaktowa i ergonomiczna budowa zapewnia łatwy transport i przechowywanie,
- dwa koła samonastawne zapewniają idealną stabilność i mobilność.
PARAMETRY TECHNICZNE ODKURZACZA MAKITA [VC2512L]:
- moc znamionowa: 1000 W,
- maksymalny przepływ powietrza: 3600 l/min.,
- maksymalne podciśnienie: 210 mbar,
- pojemność zbiornika
- na mokro: 18 L,
- na sucho: 21 L, - długość węża odkurzacza: 3,5 m,
- średnica węża: 32 mm,
- długość przewodu zasilającego: 5 m,
- wymiary (D x S x W): 390 x 390 x 530 mm,
- waga (EPTA): 7 kg
WYPOSAŻENIE ODKURZACZA MAKITA [VC2512L]:
- filtr harmonijkowy [P-70219],
- worek flizelinowy 1 szt. [P-72899],
- worek foliowy 1 szt. [P-70297],
- rura prosta (2szt.) 35 x 520mm [P-72942],
- wąż ssący (∅32mm x dł. 3,5m) [P-81739],
- adapter węża (∅25/35mm) [P-81745],
- ssawka do podłóg 36 x 300mm [P-81789],
- uniwersalna ssawka podłogowa do odkurzania na mokro [W14295],
- ssawka szczelinowa (∅35mm x dł 200mm) [W29541],
- uchwyt rury [W107409979],
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/VC2512L.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/VC2512L.pdf
| waga kg: | 7 kg |
| na wyposażeniu: | filtr harmonijkowy [P-70219], worek flizelinowy [P-72899], rura prosta (2szt.) 35 x 520mm [P-72942], wąż ssący (∅32mm x dł. 3,5m) [P-81739], adapter węża (∅25/35mm) [P-81745], ssawka do podłóg 36 x 300mm [P-81789], uniwersalna ssawka podłogowa do odkurzania na mokro [W14295], ssawka szczelinowa (∅35mm x dł 200mm) [W29541], uchwyt rury [W107409979], instrukcja obsługi |
| wymiary: | 390 x 390 x 530 mm |
| max podciśnienie: | 21 kPa |
| moc znamionowa: | 1000 W |
| pojemność zbiornika: | 21 l |
| praca na mokro: | tak |
| max natężenie przepływu powietrza: | 3600 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / tak |
| klasa filtacji pyłów: | L |
| EAN: | 088381684774 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 10.12 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 40 cm |
| wysokość opakowania: | 63 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
