Sekator do róż i krzewów Bahco [P64-20]
-
Producent:
-
Kod producenta:P64-20
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1424 pkt. |
Sekator jednoręczny do cięcia i przycinania RÓŻ firmy BAHCO model P64-20 znakomicie sprawdzą się również do cięcia delikatnych krzewów, kwiatów i ziół o grubości do 12mm.
Sekatory Bahco cenione są na całym świecie przez profesjonalistów jaki i użytkowników hobbystycznych za ergonomiczną budowę i dużą trwałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.sekator ogrodowy do róż Bahco [P64-20]
- Sekator przeznaczony do cięcia i podcinania róż
- Dzięki specjalnej wkładce na ostrzu nie kaleczy krzewów róż
- Znakomicie sprawdzi się również przy cięciu innych kwiatów, delikatnych krzewów i ziół
- W całości hartowana stalowa głowica tnąca
- Łatwiejszy dostęp dzięki wąskiej głowicy tnącej
- Ostrze wykonane ze specjalnej stali węglowej
- Wygodne rękojeści kompozytowe
- Mechanizm blokujący obsługiwany jedną ręką
- Maksymalna średnica cięcia: 12mm
- Długość całkowita: 210mm
- Waga: 175g
- Brak części zapasowych
| długość całkowita: | 210 mm |
| waga: | 175 g |
| max średnica cięcia: | 12 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7311518288174 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.190 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
