ścisk śrubowy 75mm x 57mm, typ C, STANLEY [0-83-033]
-
Producent:
-
Kod producenta:0-83-033
Stan magazynowy: 10
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 290 pkt. |
Ścisk śrubowy 75mm x 57mm, typ C, STANLEY [0-83-033], przeznaczony do pewnego mocowania elementów.
Maksymalna rozwartość ścisku to 75mm, a głębokość 57mm.
Rękojeść śruby w kształcie litery T zapewnia dobry chwyt i pozwala na mocne dokręcenie do materiału.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ścisk śrubowy 75mm x 57mm, typ C, STANLEY [0-83-033]
- ścisk ślusarski typu C wykonany został z żelaza, i został zabezpieczony antykorozyjną powłoką,
- śruba rozpierająca umożliwia płynną regulację,
- rękojeść śruby w kształcie litery T zapewnia dobry chwyt i pozwala na mocne dokręcenie do materiału,
PARAMETRY TECHNICZNE ŚCISKU ŚRUBOWEGO STANLEY [0-83-033]
- zakres roboczy (rozwarcie maksymalne): 75 mm,
- wysięg: 57 mm,
- siła zacisku: 680 kg,
- waga: 630 g,
| waga kg: | 0.63 kg |
| zakres roboczy: | 75 mm |
| wysięg: | 57 mm |
| EAN: | 3253560830335 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.63 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
