schodki składane dwustopniowe Curver 155160, KETER [08605-155-00]
-
Producent:
-
Kod producenta:08605-155-00
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 859 pkt. |
Taboret składany dwustopniowy CURVER 155160, KETER [08605-155-00], z górnym podestem na wysokości 43 cm, o maksymalnym obciążeniu do 150 kg.
Lekkie i stabilne schodki z wytrzymałego tworzywa mają wygodną dużą platformę do stania o wymiarach 370 x 230mm, zapewniającą stabilną pozycję przy pracy. Schodki posiadają antypoślizgowe nakładki zapobiegające przesuwaniu podczas pracy. Złożone zajmują mało miejsca.
Schodki składane dwustopniowe Curver 155160, KETER [08605-155-00]:
- lekkie i stabilne schodki wykonane z wytrzymałego tworzywa,
- przeznaczone są do wykonywania prac na niewielkiej wysokości podczas remontu, czy prowadzenia prac porządkowych,
- schodki posiadają dużą, wygodną górną platformę do stania o wymiarach 370 x 230mm, zapewniającą stabilną pozycję przy pracy,
- rozkładany podest posiada antypoślizgowe stopnie, które podnoszą poziom bezpieczeństwa i zapewniają stabilność,
- na nogach schodków zamontowano antypoślizgowe, gumowe nakładki zapobiegające przesuwaniu,
- niewielkie wymiary po złożeniu sprawiają, że nie zajmują dużo miejsca podczas przechowywania,
- maksymalne obciążenie rozkładanego taboretu wynosi 150 kg
Parametry techniczne schodków KETER [08605-155-00]:
- liczba stopni: 2,
- waga: 3,13 kg,
- wysokość górnego podestu: 430 mm,
- maksymalne obciążenie: 150 kg,
- wymiary po rozłożeniu (D x S x W): 490 x 500 x 570 mm,
- wymiary po złożeniu (D x S x W): 490 x 170 x 630 mm
| waga kg: | 3,13 kg |
| opakowanie: | folia |
| liczba stopni: | 2 |
| wymiary drabin: | 490 x 500 x 570 m |
| ustawienie na schodach: | nie |
| EAN: | 3253928605025 |
| kraj produkcji: | Polska |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 3,13 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Keter Poland Sp z.o.o ul. Al. Jerozolimskie 212A 02-486 Warszawa, Polska e-mail: gpsr.ketereu@keter.com |
