samopoziomujący laser krzyżowy z wiązką zieloną, 20m, DeWALT [DW088CG-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DW088CG-XJ
729,50zł brutto
593,09zł netto
767,57zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7295 pkt. |
Profesjonalny, samopoziomujący laser krzyżowy firmy DeWALT model DW088CG z zieloną wiązką lasera.
Niezawodne narzędzie do szybkiego i dokładnego wyznaczania poziomu i pionu podczas różnego typu prac.
Zasięg widoczności we wnętrzach dla lasera z wiązką zieloną jest do 20m, a podczas pracy z detektorem DE0892G zasięg widoczności wzrasta do 50m.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
profesjonalny, ZIELONY laser krzyżowy DW088CG DeWalt:
- wiązka zielona jest 4 razy jaśniejsza niż czerwona,
- pozwala rzucać 2 wiązki; pionową lub poziomą (jedną z nich lub obie jednocześnie w zależności od ustawienia),
- laser DW088 wyposażony jest w silne magnesy dzięki czemu można go łatwo montować przy konstrukcjach metalowych, wyposażony jest również w uchwyt, który można szybko przybić lub przykręcić i na nim zamocować laser.
- bardzo przydatny podczas prac konstrukcyjnych do precyzyjnego wyznaczania linii budowy ścian, wysokości ścian czy montażu sufitów podwieszanych,
- używany również podczas prac wykończeniowych, podczas kładzenia płytek ceramicznych,
- znakomity do wyznaczania przebiegu instalacji elektrycznych czy wodno-kanalizacyjnych.
- wyświetlane linie: poziome, pionowe i krzyż,
- zakres widoczności wewnątrz: 20 m,
- tryb pulsacyjny umożliwiający współpracę z detektorem. Do stosowania z detektorem DE0892G w celu zwiększenia zasięgu na zewnątrz pomieszczeń do 50 m,
- laser posiada samopoziomowanie do 4o z automatycznym wskaźnikiem utraty poziomu,
- wyposażony jest w tylne magnesy na obrotowej podstawie do mocowania na płasko do metalowych ścianek + regulacja kąta mocowania na magnes,
- wytrzymała, gumowa obudowa o klasie szczelności IP 54 oraz gruba szyba chronią laser,
parametry lasera krzyżowego DW088CG:
- zasięg widoczności w pomieszczeniu: 20 m,
- zasięg widoczności z detektorem w pomieszczeniu: do 50 m,
- klasa lasera: 2, <1mW,
- kolor wiązki: zielony
- dokładność: ± 3 mm/ 10m,
- liczba wiązek: 2
- zakres samopoziomowania: ± 4° ,
- zasilanie: 3 x bateria AA, 4,5V,
- mocowanie do statywu: gwint 1/4''
- masa: 0,55 kg.
w skład zestawu DW088CG wchodzi:
- laser krzyżowy o wiązce zielonej DW088G,
- zaczep montażowy na ścianę,
- 3 x bateria LR6 AA 1,5V,
- walizka,
| typ akumulatorów: | bateria |
| napięcie akumulatorów: | 1.5 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 0,65 kg |
| waga bez akumulatora: | 0,55 kg |
| na wyposażeniu: | 3 baterie alkaliczne typu AA, zaczep montażowy na ścianę, walizka |
| wymiary: | dł 112 x szer 61 x wys 113 mm |
| dokładność pomiaru: | ± 3mm/10m |
| klasa ochrony: | 54 IP |
| gwint przyłączenia do statywu: | 1/4'' |
| klasa lasera: | 2 |
| kolor lasera: | zielony |
| liczba wiązek lasera: | poziom + pion |
| zakres samopoziomowania: | 4 stopnie |
| typ baterii : | AA 1,5V |
| ilość baterii: | 3 szt |
| długość fali lasera: | 510-530 nm |
| zakres pracy lasera: | 20 m |
| zakres pracy lasera z detektorem: | 50 m |
| współpracuje z detektorem : | DE0892G |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048669600 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 1.54 kg |
| długość opakowania: | 22.50 cm |
| szerokość opakowania: | 10.50 cm |
| wysokość opakowania: | 21.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
