akumulatorowy odsysacz pyłu, 18V Li-Ion DeWalt [DWH161N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWH161N-XJ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7940 pkt. |
Akumulatorowy odsysacz pyłu do pracy na sucho firmy DeWALT model DWH161N-XJ, w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
Odsysacz pyłu wyposażony jest filtr Hepa, który zapewnia efektywność filtracji do 99,5 % cząstek o wielkości 0,3 mikrona.
Posiada system Wireless Tool Control umożliwiający bezprzewodowe połączenie odsysacza z innym urządzeniem, oraz Tool Connect Tag, który umożliwia zarządzanie narzędziem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy odsysacz pyłu do pracy na sucho firmy DeWALT DWH161N:
- lekki, kompaktowy odsysacz do pyłu z trwałym silnikiem bezszczotkowym,
- znakomicie sprawdza się jako podręczne urządzenie odsysające współpracując ze wszystkimi młotowiertarkami SDS-PLUS,
- urządzenie wyposażone jest łatwy w użyciu ręczny mechanizm czyszczenia filtra,
- filtr Hepa zapewnia efektywność filtracji do 99,5 % cząstek o wielkości 0,3 mikrona,
- system Wireless Tool Control umożliwia bezprzewodowe połączenie odsysacza z innym urządzeniem obsługującym Wireless Tool Control w celu automatycznej aktywacji i wyłączenia urządzenia,
- dodatkowo posiada System Tool Connect, który umożliwia zarządzanie narzędziem i śledzenie go za pośrednictwem aplikacji Tool Connect.
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
Parametry techniczne odsysacza DeWALT DWH161
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatora: Li-Ion,
- maksymalny przepływ powietrza: 9 l/s,
- maksymalne podciśnienie: 9,5 kPa,
- waga bez akumulatora: 1,6 kg,
- wymiary: 203 x 242 x 95 mm,
- długość węża: 1,0 m.
Wyposażenie odkurzacza DeWalt DWH161N:
- wąż o długości 1m i średnicy 26mm,
- filtr HEPA,
- pasek na ramię,
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 1,65 kg |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 203 x 242 x 95 mm mm |
| max podciśnienie: | 9,5 kPa |
| praca na mokro: | nie |
| max natężenie przepływu powietrza: | 9 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| EAN: | 5035048715253 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 2.25 kg |
| długość opakowania: | 32.10 cm |
| szerokość opakowania: | 10.00 cm |
| wysokość opakowania: | 27.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
